«

»

Jak se žije Britce s vyhranými 120 miliony?

Foto: pexels

S úsměvem jde všechno líp

České loterie nezveřejňují jména svých výherců. Ti, pokud chtějí, se do médií mohou přihlásit sami, jinak však zůstanou pro svět utajení. V jiných státech je tomu ale jinak. Loterie tam totiž automaticky jména výherců vysokých částek zveřejňují.

Jedním z těchto států je i Velká Británie, která před více než rokem zveřejnila jméno výherkyně Melissy, která díky loterii získala částku činící 4 miliony liber (v přepočtu cca 120 milionů korun).

Dříve se multimilionářka Melissa živila jako taxikářka a většinu svého času trávila v práci, aby si vydělala nějaké peníze. Dnes ji tento problém už vůbec netrápí, jelikož má peněz více než dost. S jejich utrácením však vůbec nepospíchá a utrácí je velmi opatrně.

Tři čtvrtiny celkové výhry (v přepočtu přes 90 milionů korun) investovala. Za zbylé peníze koupila nový dům sobě a další své kamarádce samoživitelce, část z nich poslala na charitu a jako další investice bude její úsměv. Ten Melissu už dlouho trápí, a proto hodlá podstoupit operaci, při níž jí vytrhnou 15 zubů a 8 kořenů. Po tomto bolestivém, ale přesto důležitém kroku, už bude mít úsměv krásný, za který se nebude muset stydět.

3/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru