«

»

Jak si Češi vedli v lednových losování Eurojackpotu?

Foto: 777cz.eu

Auto za 2 miliony anebo statisíce v penězích

V lednu 2019 se v Eurojackpotu uskutečnily 4 losování. Co se peněžních výher týče, pak ani jedna pro české sázející nepřinesla více jak 1 milion korun. I přesto se jeden z Čechů díky Eurojackpotu milionářem stát mohl, a to v případě, že si namísto automobilu Land Rover Discovery, o který se třetí pátek v měsíci hrálo jen v ČR, nechal na účet vyplatit 2 miliony, což byla jeho hodnota. Anebo teď jezdí v luxusním autě.

1.pořadí v Eurojackpotu napříč všemi 18 zúčastněnými státy netrefil během ledna vůbec nikdo. Nejvyšší výhrou tak bylo bez mála 21 milionů korun za pořadí druhé. Čísla odpovídající druhému místu byla celkem uhodnuta 13x, a to s výhrami od 9,85 po 20,9 milionů korun. Milionové, i když pro zahraniční hráče, bylo ještě 3. pořadí, a to 30x s výhrami 1,2 až 4,2 milionu korun.

Češi v Eurojackpotu vyhrávali až od pořadí čtvrtého. Celkem tomu bylo 7x od 69 303 Kč do 114 415 Kč. Dále si také odnášeli výhry z doplňkové hry Extra 6 losující se jenom u nás. Jako nejvyšší bylo trefeno 2x 2. pořadí po 200 000 Kč.

3/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru