«

»

Jak si po 4 letech od výhry žije loterijní miliardář?

Foto: Youtube TheNationalLottery

Celý život věřil, že se z něj stane boháč, až se jednou skutečně dočkal

Britský muž Neil Trotter celý život věřil, že z něj bude jednou milionář, až se to jednoho dne opravdu stalo. Před 4 lety v loterii Euromiliony totiž vyhrál přes 107,9 milionů liber (v přepočtu přes 3 miliardy korun). Nejprve byl ze své výhry tak v šoku, že neustále pochodoval po místnosti a nemohl se uklidnit. Poté se ale rozhodl dát v práci výpověď a začal si naplno užívat nově nabytých peněz.

Nyní si Neil peněz výhry užívá neustále. Se svou partnerkou Nicky žije v obrovském domě za 150 milionů korun s pozemkem o rozloze 160 hektarů, na kterém se dokonce nachází i jejich vlastní jezero. Po výhře se Neil nechal slyšet, že hodlá přítelkyni pořídit stáje a sám sobě garáž plnou drahých aut. Dnes vlastní závodní automobil a řadu terénních vozů

4.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru