«

»

Jak si u loterijní společnosti zajistit pravidelný příjem?

Foto: 777cz.eu (sídlo Sazky)

Nejběžnějším zdrojem příjmu je pravidelné, většinou nudné a nenaplňující zaměstnání, do kterého musíme, pokud nechceme bydlet pod mostem a jíst jídlo z popelnice. Šťastlivci ti, kteří se do práce těší! Ve většině případů však spousta lidí přemýšlí, jak to udělat, aby měli příjem a do práce už nemuseli.

Superjackpot Sportky nebo hlavní výhra Eurojackpot tuto možnost nabízí už za jednu sázku. V případě Sportky stačí oželet 220 Kč (plný tiket včetně doplňkové hry Šance), v případě Eurojackpotu 400 Kč (plný tiket včetně doplňkové hry Extra 6). Také výherní výsledky Šťastných 10 by vás do práce nehnaly. I když tato hra nemá rostoucí jackpot, hraje se v ní až o 100 miliónů. To by vám na několik let bujarého poflakování mohlo stačit. Velké výhry jsou ve světě mnohdy výhercům vypláceny postupně a nejspíš všechny výplatní lístky světa se v porovnání s rekordní výhrou mohou schovat. Výhra však není jediným způsobem, jak si u loterijní společnosti zajistit pravidelný příjem.

Pravidelným sázením se uživíte jen těžko

Tím pravidelným příjmem nemáme na mysli pravidelné sázení Sportky. I když takhle se může zaměstnat každý. Klidně to můžete na měsíc zkusit, třeba v rámci vaší nemocenské. Zkuste se stát na měsíc sázkařem Sportky na plný úvazek. Co se od vás očekává? Pokud chcete být maximálně výkonní, musíte vsadit plný tiket Sportky (raději několik) minimálně každé její pravidelné slosování. Zapomenout byste neměli ani na mimořádné slosování Sportky.

V případě, že se budete držet při zemi, je to za měsíc minimálně 8 sázek za 220 korun (4 týdny v měsíci, v každém týdnu minimálně dva pravidelné slosování Sportky). To jsou náklady ve výši 1 760 korun. Jenže ty se vám nemusí vrátit. Je tedy jasné, že jako profesionální sázkař číselných loterií se neuživíte, pokud se na vás neusměje štěstí v podobě výhry.

Jiné je to se sázkami na sportovní utkání. Jste-li šikovní, mohli byste se uchytit. Podle slov již pracujících profesionálních sázkařů na sportovní utkání je to však pořádná dřina s ne vždy jistým výsledkem.

Nechte se u Sazky zaměstnat

Zbývá už tedy nechat se u loterijní společnosti zaměstnat a tím si zajistit pravidelný příjem z její strany. Sazka na svých stránkách pravidelně aktualizuje nabídku práce. Pod kategorií „kariéra” se skrývá zaměstnání jako specialista zákaznického servisu, interní SAP konzultant, IT Business analytik a další…

Od věci by také nebylo poohlédnout se po zaměstnání, jako má chlápek z klubu miliardářů – Henri. Ve skutečnosti to není miliardář, nýbrž jen herec, který si miliardáře mohl zahrát v reklamách pro Eurojackpot. I to je možnost, jak se přiblížit k výhře, ne?

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru