«

»

Jak si v březnovém Eurojackpotu vedli čeští hráči?

Foto a zdroj: Sazka

Nejvyšší výhra pro Čechy byla 2x třetí pořadí

Eurojackpot výsledky jsme během března mohli vidět 4x, tolikrát se totiž v minulém měsíci konalo losování této evropské loterie. Hlavní výhra se přiblížila až k 2,5 miliardám, nikdo ji však prozatím netrefil, a to nejen z Čechů, ale ani ze všech 18 zúčastněných zemí.

Podíváme-li se pouze na naše české hráče, tak ti měli v Eurojackpotu ve 2 případech štěstí při získání 3. pořadí, k němuž je potřeba uhodnout 5+0 čísel. Inkasovali za něj 6 787 638 a 1 731 083 korun. Naproti tomu 4. pořadí, kterých je u českých sázejících obvykle vysoký počet, bylo za březen trefeno jen 1x, a to s výhrou 79 137 korun.

Ani s českou doplňkovou hrou Extra 6 to minulý měsíc nebyla žádná sláva. Nejvyšší bylo 2x získáno druhé pořadí ohodnocené na pevnou výhru 200 000 Kč. Pak tu byl jako tradičně třetí pátek v měsíci spolu s prémii, tentokrát opět v podobě automobilu za 2 miliony, místo kterého si v případě zájmu mohl výherce nechat vyplatit právě tuto sumu na bankovní účet.

Pokud se za duben chcete na statistikách Eurojackpotu podílet nějakou zajímavou výhrou i vy, nezapomeňte si vsadit aspoň za 60 Kč jeden sloupec. Aktuálně se hraje o 2,5 miliardy, takže důvod k tomu je doslova miliardový.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru