«

»

Jak šly sportkařům sázky začátkem letošního roku?

Foto: Sazka

První sázky letošního roku se určitě nesly v duchu novoročního předsevzetí. Spousta sázkařů si nejspíš předsevzala stát se v letošním roce milionářem. A spoustě z nich to také vyšlo. První pravidelné losování Sportky připadlo v novém roce 2021 hned na pátek 1. ledna. V tento den se kromě hlavní výhry hrálo také o 21 elektrokol. Nejvyšší výhrou tohoto dne byla ta ve výši 1,5 milionu korun (tuto částku si z druhého tahu druhého pořadí odnesli dva hráči). V lednu se Sportka losovala celkem 14x, z toho hned 3x se hrálo o Prémii Sportky – o 21 elektrokol (1. ledna), o Škodu Karoq (6. ledna) a o Škodu Kodiaq (22. ledna).

Začátek ledna byl klidný

Zatímco 3., 6., 8., 10. a 13. ledna se hlavní výhra Sportky nepřehoupla přes milionovou hranici, už v pátek 15. ledna začaly ledy roztávat. Výherce trefil II. tah prvního pořadí a na účet si připsal přes 43 milionů korun. Tou dobou byl ve hře jackpot přes 43 milionů korun v I. i II. tahu prvního pořadí. Jackpot Šance létal přes 4,1 milionu korun vysoko. Hned další losování – 17. ledna padl i jackpot Šance. Dva hráči si domů odnesli každý přes 2 miliony korun.

První Superjackpot Sportky v roce 2021

Letos na sebe Superjakpot nenechal čekat. 20. ledna dva hráči trefili II. tah prvního pořadí a rozdělili si výhru přes 4 miliony korun. Jeden z těchto hráčů kromě čísel pro první pořadí trefil také poslední číslo doplňkové hry Šance a ke svému prvnímu pořadí si přičetl Bonus Sportky ve výši přes 44 milionů korun. Škoda ale, že se netrefil do I. tahu, kde byl jackpot o poznání vyšší – bylo v něm 48 milionů korun.

Vedle střílel i sportkař 22. ledna, když sestřelil výherní výsledky Sportky pro II. tah prvního pořadí. Odnesl si „jen” něco přes 2,9 milionu korun a zoufat si mohl nad tím, že jen těsně minul 1. tah, ve kterém bylo téměř 50 milionů korun.

Pak už se ve Sportce objevovaly menší výhry:

  • 24. ledna – výhra přes 1,7 milionu korun,
  • 27. ledna – výhra přes 1,5 milionu korun,
  • 29. ledna – výhra přes 1,2 miliony korun.

Ani 31. ledna se ve Sportce nedělo nic zásadního, a proto mohla do únorového slosování vstoupit s jackpotem ve výši 62 500 000 Kč pro první tah prvního pořadí, s 11 300 000 Kč pro druhý tah prvního pořadí a s jackpotem Šance přes 3 miliony korun.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru