«

»

Jak to šlo sportkařům v listopadu?

Foto a zdroj: Sazka

Také v listopadu se sázkaři pokoušeli o výhru ve Sportce. A i přesto, že začátek měsíce nebyl na vysoké výhry příliš bohatý, v druhé půlce listopadu se to začalo lámat a z jackpotu Sportky se odlila podstatná část peněz na soukromé účty šťastných výherců. V měsíci listopadu se Sportka losovala hned 13krát. 27. listopadu si mohli sázkaři navíc zasoutěžit o Škodu Kodiaq.

Doplňková hra Šance rozdávala statisíce i miliony

Připlatit si 20 korun za doplňkovou hru Sportky Šanci se občas opravdu vyplatí. Svědčí o tom listopadové výplaty za 2. pořadí Šance. 100 000 korun za druhé pořadí brali dva výherci už 1. listopadu. Dalších 100 tisíc vyhrál sportkař hned 4. listopadu. 3x 100 000 korun rozdala Šance také v neděli 8. listopadu. A štědrá byla Šance i 18. listopadu, kdy se na stupínek jejího 2. výherního pořadí postavili hned čtyři výherci. Každý z nich si odnesl 100 tisíc korun. Ale hrálo se i o miliony. Částku 3 229 820 korun si z doplňkové hry Šance odnesl sázkař v pátek 13. listopadu. Částkou přes 2 miliony korun ze hry Šance si polepšil sázkař 25. listopadu, kdy se postavil na stupínek 1. pořadí (to znamená, že tažená čísla se shodovala s posledními šesti čísly jeho sázenky (zprava od konce)

Hlavní hra rozdávala miliony

100 tisíc je krásná suma, ale většina sázkařů si od výherních výsledků Sportky slibuje spíše miliony. Téměř 4 a půl milionu získal sportkař 6. listopadu za trefení 2. výherního pořadí hlavní hry. Smolný pátek třináctého přinesl milionové štěstí hned dvěma sázkařům. Zatímco jeden si z hlavní hry odnesl 5 316 829 korun (2. pořadí, 1. tah), další obsadil první výherní pořadí doplňkové hry Šance a na účtu mu přistála suma ve výši 3 229 820 korun (již zmíněná výše).

Opravdu pohádkové výhry

Na opravdu pohádkové výhry si museli sázkaři počkat až do druhé půlky listopadu. Hned 15. listopadu čísla 3, 18, 21, 27, 33 a 41 přinesla šťastlivci výhru ve výši 37 241 023 (1. tah 1. pořadí). Potom Sportka porozdávala „pár drobných”. Třeba 1 104 194 korun dvěma výhercům 20. listopadu, nebo 3x 965 676 korun 25. listopadu.

Tou dobou už byl jackpot II. tahu v prvním pořadí Sportky zatraceně vysoko a vysoký byl i krevní tlak sázkařů. Jackpot v II. tahu prvního pořadí se pohyboval těsně pod hranicí šedesáti milionů korun. Moc dlouho se tam ale neohřál. Sestřelen byl už 29. listopadu, kdy sázkař trefil všech šest čísel, která byla tažena v II. tahu (byla to čísla 1, 6, 19, 20, 33, 42). Z hazardní hry vyvázl o 60 milionů korun bohatší.

O vašem milionovém štěstí můžeme psát už v lednu. Tak se snažte, aby byla statistika výherních výsledků Sportky za měsíc prosinec co možná nejpříznivější.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru