«

»

Jak v červenci dopadli sázkaři Eurojackpotu?

Foto: Youtube

Šťastná čísla posílali Češi do Eurojackpotu také v červenci. A dobře udělali, některá z nich měla milionový potenciál. Zatímco první půlka července byla pro české sázkaře, co se výher týče průměrná, v druhé půlce se Čechům dařilo mnohem více. Eurojackpot se v červenci losoval až 5x. Z toho jednou se hrálo o obytný vůz v hodnotě 2,5 milionu korun a nejvyšší českou výhrou byla ta ve výši přes 17 milionů korun z pátku 16. 7.

Na výhry slabší první půlka července

Hlavní výhrou v prvním červencovém slosování Eurojackpotu – 2. 7. bylo 11,4 milionu korun. Výhru z druhého výherního pořadí si domů odnesli hráči z Polska (1x) a Německa (3x). Češi se umístili až na 4. pořadí – tři z nich měli štěstí na výherní výsledky Eurojackpotu ve výši 88 tisíc korun.

Ani 9. 7. tomu nebylo jinak. Hlavní výhru vysokou přes 7 milionů korun brali hráči z Finska (1x), Švédska (1x), Španělska (1x), Islandu (1x) a Německa (3x). Čeští sázkaři bodovali zase až na bramborovém 4. pořadí. Dva šťastlivci si z něj odnesli přes 151 tisíc korun. Šampaňské bouchalo i na druhé příčce doplňkové hry Extra 6, kterou hrají pouze čeští sázkaři. Dvěma šťastlivcům na účtu ze hry Extra 6 přistane 200 tisíc korun.

Vítězný pátek šestnáctého!

16. 7. se v Eurojackpotu konal Český pátek a hrálo se o obytný vůz v hodnotě 2,5 milionu korun. Kromě této výhry si Češi finančně přilepšili i na dalších výherních příčkách. Hlavní výhru přes 17 milionů korun si ze hry spolu s dalšími hráči odnesl také český sázkař z Královehradeckého kraje. Vsadil tři sloupce vlastních čísel a tři sloupce náhodných čísel včetně Extra 6 za 400 Kč. Tato drobná investice se podařila, výhru přes 17 milionů korun mu přinesla vlastní čísla ve 2. sloupci.

Do Česka zamířila i výhra ze třetího výherního pořadí (přes 2,2 milionu korun). Plný tiket vlastních a náhodných čísel včetně hry Extra 6 vsadil sázkař na internetu. Výherní pro něj byla náhodná čísla ve 4. sloupečku.

Obytný vůz v hodnotě 2,5 milionu korun vyhrál taktéž sázkař z internetu, který do hry vstoupil podle pravidel s plným tiketem Eurojackpotu.

16. 7. Češi vyhrávali také ve 4. výherním pořadí – dva hráči zbohatli o více jak 78 tisíc korun. Výherní nálada panovala také v Extra 6, kde tři sázkaři trefili 2. pořadí a s ním 200 tisíc korun.

Výherní konec července

Ve výhrách se pokračovalo i na konci července. 23. 7. bylo nejvyšší výhrou 13,8 milionu korun. Výhru získali hráči z Islandu (1x), Dánska (1x) a Německa (3x). Přes 3,9 milionu korun ze 3. výherního pořadí putovalo kromě jiných zemí také na Slovensko. Češi byli úspěšní až ve 4. pořadí, ze kterého si sázkař odnesl přes 89 tisíc korun. O poznání lepší náladu měl sázející z Vysočiny, který trefil 1. pořadí Extra 6 a s ním i pohádkové 2 miliony korun.

Poslední slosování Eurojackpotu se konalo 30. 7. a bylo šťastné pro českého sázkaře z Prahy, kterému plný tiket vynesl výherní výsledky Eurojackpotu ve výši přes 10,4 milionu korun. Pro Čechy bylo výherní také 4. pořadí, kde si tři hráči odnesli výhru přes 200 tisíc korun. Ze stejné částky se ten den mohli radovat také dva výherci 2. pořadí Extra 6.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru