«

»

Jak vám Sportka pomůže rozmazlit vaši paní?

Foto: depositphotos

A teď něco pro muže. Uvědomujete si, že když vyhrajete ve Sportce, můžete svou manželku pořádně rozmazlovat? Pokud jste se i bez miliónů na vašem bankovním účtu snažili dopřát vaší partnerce určitý komfort, je to chvályhodné, ale nic v porovnání s tím, co si můžete dovolit po výhře. Až vám Sportka výsledky dovolí říkat pane, můžete vybírat z celé škály módních doplňků a oblečení za nehorázné sumy peněz.

Kabelka za 3 milióny vás po výhře ve Sportce nezaskočí

Mnozí muži přišli na to, že průměrné ženě jedna kabelka nestačí, a proto jí sem tam udělají radost dalším kouskem. Pokud ve Sportce vyhrají Superjackpot, mohou se klidně plácnout přes kapsu a pořídit jednu z nejdražších kabelek na světě. Poznamenat si můžete náš tip na kabelku Louis Vuitton Urban Satchel, která byla jednu dobu k dostání za 150 000 dolarů, tedy v přepočtu za 3 milióny korun.

Vzhledově sice není příliš působivá, vaše žena s ní však může podtrhnout svůj smysl pro ochranu životního prostředí. Pochopíte, až kabelku uvidíte.

Existují však mnohem levnější varianty. Například kabelka Marc Jacobs Carolyn Crocodile za „pouhých” 500 000 Kč. Ženy, které byly dosud zvyklé kupovat kabelku maximálně do částky 5 000 Kč, si už určitě přepočítaly, že za 3 milióny by jim doma mohlo říkat paní až 600 nových kabelek!

Trefte Superjackpot Sportky a kupte loď pro sebe a lodičky pro svou partnerku

Pokud budete asi stejně šikovní jako výherce, který na podzim vyhrál čtvrt miliardy korun, můžete si pro sebe koupit jachtu a pro svou partnerku lodičky. Ty se dají pořídit už za pár tisícovek. Ovšem některé stojí podstatně více, než vás bude stát ona jachta.

Bohužel tady nezbývá než konstatovat, že na nejdražší dámské lodičky na světě vám ani aktuální Superjackpot Sportky stačit nebude. Luxusní dámské lodičky ze Spojených arabských emirátů jsou vyrobené ze zlaté kůže a poseté bílým zlatem a diamanty. Zaplatíte za ně necelých 400 000 000 korun. Tak nás napadá… co takhle ze Sportky přejít na Eurojackpot? Tam by vám hlavní miliardové výhry stačily.

Existují však i podstatně levnější varianty. Třeba ty od návrhářky Kathryn Wilson za 8 369 000 Kč. Diamanty na ně lepila skoro tři dny v kuse pod dohledem ochranky. Spíše než pro tanec byly vytvořeny pro charitativní aukci.

Tak vidíte i potom, co se dozvíte šťastné Sportka výsledky, můžete při rozmazlování vašich drahých poloviček výrazně ušetřit. Věříme, že tento článek berete s nadsázkou. Protože asi stejně jako vy si myslíme, že milióny ze Sportky jdou utratit podstatně smysluplněji.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru