«

»

Jak vás velká výhra ve Sportce změní?

Foto: pexels

Lze poznat výherce ve Sportce na první pohled? Jaké změny výhra přináší? Jak by výhra v loterii změnila vás? Dříve, než vyhrajete, pojďme si na tyto otázky odpovědět. Každý sám za sebe a upřímně.

Poznáte výherce ve Sportce na první pohled?

Výhra v loterii, respektive velká výhra v loterii zanechá na výherci určité stopy. Bezpochyby ho změní. Jeho okolí si však změny může a nemusí všimnout. Jsou lidé, kteří zkontrolují Sportka výsledky a svou případnou velkou výhru dají okolí hned najevo. Na hodinu skončí v práci, koupí si nové auto, stráví několik týdnů na luxusní dovolené, o čemž nezapomínají ostatní informovat skrze fotky na sociálních sítích.

To, že vyhráli v loterii, můžete poznat i na jejich nové vizáži, novém oblečení i zvycích. Člověk, který před výhrou dýška nedával, se nejspíš neovládne a hezké servírce dýško dá a pořádné.

Výhru ve Sportce lze však i šikovně utajit. V autobusu si k vám může přisednout čerstvý milionář a vy ho vůbec nepoznáte. Proč? Protože se tak rozhodl. Opatrní lidé na sebe zbytečně nechtějí upozorňovat. Změny tedy volí jen nepatrné. A pokud jedou na dovolenou, z Instagramu se to nejspíš nedozvíte. To však neznamená, že je výhra nezměnila.

Už jste přemýšleli o tom, jak by výhra ve Sportce změnila vás?

Velký prostor pro změnu.

Pokud se penězi nenecháte zkazit, naskýtá se vám velký prostor pro změnu. A to i za předpokladu, že jste před výhrou byli ve svém životě spokojení.

Prvotní změny na sebe nenechají čekat. Ze všeho nejdříve se změní vaše pocity a nálada. Nejdříve člověk musí překonat překvapení a výhru vydýchat. Potom si však uvědomí, že Sportka spoustu jeho všedních problémů vyřeší. Najednou už nemá strach, že příští měsíc nezaplatí nájem nebo že nevyjde s výplatou. Bude moci zaplatit si školu a tudíž dostane nové vize do svého života.

Další změny nastanou ve vizáži. Člověk si bude chtít dopřát to, co si kvůli nedostatku peněz nemohl dovolit. Bude pravidelně chodit ke kadeřníkovi, do kosmetického salónu, na masáže, naplní svou šatní skříň. Nová visáž mu dodá větší sebevědomí a tím mu otevře dveře k dalším možnostem.

Díky výhře ve Sportce nebo ve hře Šťastných 10 může člověk zanechat namáhavé a časově náročné práce, aby mohl najít to, co ho naplňuje. Bude mít více času sám pro sebe, a tak si konečně může uvědomit, co od života chce. Najde si nové zájmy a přátele. Bude šťastnější.

5/5 - (3 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru