«

»

Jak velké výhry padaly ve Sportce za listopad?

Foto: Sazka

Miliony se rozdávaly v šesti listopadových losováních

Během měsíce listopadu se Sportka, včetně dvou slosování mimořádných, losovala celkem 10x. Z nich se v 6 případech přerozdělovaly miliony, a to mezi 9 sázejících. Započítáme-li mezi milionové výhry také luxusní černou limuzínu Škoda Superb, kterou někdo vyhrál na Black Friday, je pak díky Sportce nových listopadových milionářů rovných 10.

Největší listopadovou výhrou ve Sportce bylo dne 4. 11. trefení více jak 54milionového Superjackpotu, který se skládal přibližně z 51,5 milionů za 1. pořadí a z 2,5 milionů bonusu. Druhou nejvyšší výhrou bylo dne 25. 11. téměř 16 milionů za 1. pořadí a o třetí nejvydatnější výhru ve výši přibližně 3,3 milionu se dne 21. 11. postarala doplňková hra Šance.

Všechny další milionové výhry v rozmezí od 1 049 573 Kč do 2 189 883 Kč byly v listopadu připsány za uhodnutí čísel druhých pořadí, ať už v prvním anebo ve druhém tahu.

4/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru