«

»

Jak výherní byla zářijová Sportka?

Foto: 777cz.eu

Sportka se hrála také v září a padaly v ní milionové výhry. Vzhledem k Superjackpotu přes 155 milionů, který padl poslední prázdninový den (31. srpna), vstupovala Sportka do měsíce září se Superjackpotem 26 500 000 Kč, z toho bonus byl 0 Kč. Se zářím se loučila se Superjackpotem 78 milionů (z toho bonus byl přes 27 milionů korun). V září se Sportka losovala celkem 13x.

První výherní pořadí padala už na začátku září

V září ve Sportce zavládlo babí léto, a proto se už první zářijové slosování – v pátek 2. 9. hrálo o prémii jeden milion korun. Kromě ní ten den padla výhra druhého pořadí a s ní rovný milion korun. Ve středu 7. září se mohl nad skvělými výherními výsledky Sportky radovat hráč, který se svými čísly 5, 12, 17, 22, 29 a 40 trefil do prvního pořadí a s ním vyhrál přes 5,5 milionu korun. V pátek 9. 9. padla výhra druhého pořadí a s ní opět rovný milion korun. Kromě toho se štěstí usmálo na sázkaře, který vyhrál první pořadí doplňkové hry Šance a s ním přes 6,4 milionu, o které se nemusel s nikým dělit (tedy kromě zdanění). Štěstí v doplňkové hře Šance trvalo i o slosování později – 11. 9., když hráč vyhrál první pořadí a s ním přes 360 tisíc korun. Milionová byla i další slosování Sportky:

  • 14. 9. – výhra rovný milion z druhého pořadí,
  • 16. 9. – výhra jeden milion z babího léta,
  • 18. 9. – výhra rovný milion z druhého pořadí (2x) + výhra prvního pořadí Šance – přes 984 tisíc.

V druhé půlce září tomu nebylo jinak

Výherní byl také závěr září, kdy ve středu 21. září čísla 9, 16, 26, 27, 39 a 42 přifoukala hráči výhru prvního pořadí a s ní téměř 11 milionů korun.

23. 9. vyhráli dva hráči v druhém výherním pořadí po milionu a další milion padl v rámci prémie Sportky. Zároveň byl tento den v září posledním slosováním, kdy padaly výhry nad milion.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru