«

»

Jak vyhrát peníze jinak než ve Sportce?

Foto: depositphotos

Když pomineme běžné způsoby, jak přijít k penězům – vydělání peněz, spoření, dědictví, dar nebo nalezení, zbývá už jen jeden jediný a to výhra. A jelikož je u nás loterijní hra Sportka dost zaběhnutá, každého druhého napadne právě výhra ve Sportce. Ony ale existují i další způsoby, jak přijít k penězům jinak než ve Sportce. Jaké?

Jiné loterie kromě Sportky

Ačkoliv je Sportka hodně oblíbenou loterií, v České republice není jedinou. O výhru můžete hrát ve hře Šťastných 10, v Eurojackpotu, dokonce i v Účtenkovce, která je zadarmo. V každé z nich se můžete stát milionářem, což za pokus určitě stojí.

Stírání losů

Také vás někdy za okénkem pošty či pod výlohou trafiky zlákaly losy? Jejich stírání je zábavné a vzrušující. Ty nejlevnější koupíte už za 10 Kč. Pravděpodobnost jejich výhry však není příliš vysoká. Častěji než výhry se dočkáte navrácení kupní ceny losu. Víte, že i losy mají svá pravidla? K přečtení jsou na internetu. V herním plánu naleznete skutečný počet a hodnotu jednotlivých výher, tedy informace, které by vás měly zajímat. Stírací losy nakoupíte v rozmezí od 10 – 500 Kč. Ať už od losů výhru čekáte, nebo ne, jsou každopádně vtipným dárkem nebo alespoň doplňkem nějakého dárku.

Může se zdát, že v balíčku losů, který vám obsluha nabízí k výběru je ten výherní. Ale zkuste se někdy praštit přes kapsu a koupit 10, 20 nebo 30 desetikorunových losů. Bohužel ani v tak velkém množství nemusíte narazit na los výherní.

Sázky na sportovní utkání

Zatímco u Sportky a losů výhru nemůžete nijak ovlivnit, u sázek na sportovní utkání ano. Pokud pravidelně sledujete sportovní utkání a orientujete se ve výherních výsledcích, máte dost velkou šanci na výhru. Sázky na sportovní utkání jsou však časově náročné. Musíte mít odsledovaný určitý počet zápasů. Sázet a nemít přehled, to se podobá spíše Sportce, kde hlavní prim hraje náhoda. Pokud je sledování sportovních zápasů vaším koníčkem, není co řešit.

Hraní karet nebo šipek o peníze v hospodě

Vyhrát peníze, sice ne milióny, můžete i v hospodě při hře karet nebo šipek. Na rozdíl od Sportky vyžaduje hraní karet a šipek nějaký trénink či talent a hlavně svou osobní záklopku. Člověk by se při tomto druhu hazardu nikdy neměl dostat do mínusu.

Jiné sázky

Vyhrát můžete i jinou sázkou. Třeba se v hospodě či v práci vsaďte, kdo vyhraje volby, sázky se uzavírají na nejrůznější a nejroztodivnější věci.

Ať už u jakéhokoliv druhu hazardu, je potřeba se mít na pozoru. Vyhrát by chtěl každý. Avšak je potřeba držet se při zemi. Protože už opakované, leč neúspěšné snahy vyhrát by vám mohly časem našetřit slušný obnos peněz, kdybyste tyto peníze házeli spíše do prasátka.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru