«

»

Jak vyhrát ve Sportce?

Foto: pixabay

Kdyby existoval zaručený návod na to, jak vyhrát ve Sportce, žádný sázkař by neváhal a určitě by do něj investoval. Protože však žádný zaručený návod neexistuje, spokojit se musíte s návodem, jak se o výhru ve Sportce alespoň pokusit a ušetřenou investici můžete vložit do pravidelných sázek. Existují nějaké zaručené postupy, jak se výhře ve Sportce alespoň přiblížit? No samozřejmě!

  1. Vsaďte si!

Znáte ten vtip, jak se muž usilovně modlí k Bohu a žádá ho o výhru ve Sportce? Modlí se opravdu i několikrát za den, ale žádná výhra nepřichází. Po dlouhé době takového modlení muži jednou dojde trpělivost a utrhne se k nebesům s tím, že klečí a modlí se tak dlouho a výhra pořád nikde. V té chvíli dojde trpělivost i Bohu, sestoupí z nebe a vykřikne na muže… „TAK UŽ SI KONEČNĚ VSAĎ!”

Pokud i vy marně doufáte ve výhru ve Sportce, nezapomeňte si ověřit, zda máte vsazeno.

  1. Mějte trpělivost a sázejte i potom, co nevyhrajete

Trpělivost růže přináší a v případě výhry ve Sportce mají tyto růže okvětní plátky z bankovek. Ne jeden milionář si na výhru ve Sportce musel počkat, třeba je to i váš případ.

  1. Měňte taktiku

Pokud vám štěstí nepřináší vaše šťastná čísla, zkuste sázky proložit náhodným tipem. Spousta milionářů se zrodila právě z náhodného tipu.

  1. Naučte se vypořádat se zklamáním

Aby se z vás stal milionář, musíte mít kromě trpělivosti i značnou schopnost vyrovnat se se zklamáním. Nebo vy si snad myslíte, že vám Sportka výsledky vyjdou hned napoprvé? Optimismus se do Sportky bezesporu hodí. Ovšem je zapotřebí počítat i s tou možností, že to nejen napoprvé nevyjde.

  1. Neztraťte tiket Sportky

Možná, že jste milionářem, nevíte o tom a třeba se to ani nedozvíte, když svůj tiket Sportky nenajdete. Dobře proto dávejte pozor, kde tiket ukládáte hned potom, co si vsadíte.

  1. Buďte na milióny připraveni

Na Superjackpot Sportky se snad ani připravit nejde. Člověk sice pořád doufá, ale reálně si jej nikdo nepřipustí, dokud mu nepadne. Proto vždy při sázení mějte v záloze alespoň nějaký postup, jak v případě výhry postupovat. Už jsme vám to myslím v některém z našich článků radili. Základ je výhru hned neprovalit, zachovat klid a nespouštět oči z tiketu.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru