«

»

Jak vypadá víkend miliardáře?

Foto: depositphotos

Také se pokaždé tolik těšíte na víkend? Jó, radost z víkendu můžete mít, ať už máte na kontě milióny nebo posledních pár stovek před výplatou. Víkend je totiž synonymem pro dlouhý spánek, vydatnou snídani i příslibem toho, že minimálně pěknou řádku hodin neuvidíte svého nadřízeného. Víkend na sebe může vzít řadu podob. Žádný se ale nevyrovná víkendu miliardáře, kterým se můžete stát díky Eurojackpotu.

S Eurojackpotem můžete být za vodou nejen o víkendech

Možná si troufneme tvrdit, že pokud se vám podaří vyhrát Eurojackpot, ztratí u vás víkendy svou pověstnou šťavnatost. Proč? Jako miliardář totiž přestanete rozlišovat mezi pondělkem a pátkem. Do práce půjdete jen, pokud budete chtít a dovolenou si můžete užívat neustále. Ačkoliv to může znít sebehloupěji, miliardář se musí snažit dvakrát tolik, aby své smysly potěšil a rozmazlil, zvláště potom, co už se penězi nějakou dobu nechává hýčkat.

Jednou z možností, jak to udělat, je vyhrát jackpot anebo některou věcnou cenu v rámci českého pátku.

V Eurojackpotu můžete o stamiliony až miliardy hrát každý pátek, navíc je pro mnoho šťastlivců, kteří si vsadí plný tiket Eurojackpotu za 400 Kč, připravena minimálně 1x měsíčně i česká prémie. Tak proč nezkusit urvat šťastné Eurojackpot výsledky pro sebe?

Dovolená snů

Není dovolená jako dovolená. I příprava dovolené může být pro někoho utrpením, protože je potřeba vše připravit, naplánovat, přichystat, koupit letenky… Život miliardáře je ale výjimečný i tím, že se o nic nestaráte. Zkrátka se rozhodnete vybrat si výhru, zvolíte si destinaci, nastoupíte do letadla a pak už jen stačí dávat pozor, abyste se kvůli případným turbulencím nepobryndali šumivým sektem.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru