«

»

Jak vysvětlit chlapečkovi, že s autíčkem za statisíce si hrát nemůže?

Foto: pixabay

Kdybyste ještě před Vánocemi vyhráli miliony v Korunce a nevěděli, jak výhru utratit, mohli byste říct dětem, aby napsaly dopis Ježíškovi. Děti se obvykle na ceny nedívají a s výherními výsledky Korunky v kapse by nezajímaly ani vás. Kdyby se vám opravdu poštěstilo pár korun proměnit v miliony, máme pro vás tipy na luxusní dárky pro kluky.

Co by to byly za klučičí Vánoce bez autíčka?

Jen málokterý chlapecký vánoční seznam přání neobsahuje alespoň jedno autíčko. Po výhře v Korunce svému synovi, synovci či vnukovi můžete dopřát slavné modely za statisíce i miliony. Například:

ERF Dropside Lorry od Matchboxu za 200 tisíc korun

Kdyby výhra v Korunce nebyla až tak vysoká, můžete dětem pořídit věrnou kopii pojízdného zeleného užitkového ERF vozu se sklápěcími bočnicemi v přepočtu za 200 tisíc korun. Přesně na takovou cenu se autíčko vyšplhalo v aukci, když svou sbírku z dětských let rozprodával vášnivý sběratel Simon Hooper.

Dinky No.505 Flat Truck za 350 tisíc korun

O trochu více se při sázení Korunky musíte snažit, pokud si chcete do poličky vystavit model autíčka ze slitiny zinku od britské společnosti Dinky Toys, za který před deseti let v aukci sběratel zaplatil v přepočtu 350 tisíc korun.

Platinový Nissan Fairlady Z432 za 1,8 milionu korun

Předešlá autíčka jsou však nic v porovnání s modely za miliony. Neuvěřitelných 1,8 milionu korun zaplatil neznámý kupec za platinový model vozu Nissan Fairlady Z432. Je potřeba dodat že s takovým autíčkem si vaše dítě nejspíš nevyhraje, protože mu to zkrátka nedovolíte. Co kdyby ho ztratil na pískovišti?

Hot Wheels 40th Anniversary za 3,2 milionu korun

Budete se divit, ale u vzácných modelů aut lze s cenou vyšplhat ještě výše. Můžeme vás však uklidnit, protože i na autíčko Hot Wheels za 3,2 milionu korun, které bylo vyrobeno ke 40. výročí firmy, vám může vydělat loterie Korunka. Autíčko, které se vejde do dlaně, je vyrobeno z bílého zlata a dvou tisíc kusů diamantů. Je pak otázkou, zda chcete tento luxusní vůz parkovat pouze na poličce, když s podobně drahým vozem můžete brázdit silnice.

Tak šťastné a bohaté!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru