«

»

Jak získat šťastná čísla do Šťastných 10?

Foto: 777cz.eu

Použít čísla vlastní nebo náhodná?

Loterie Šťastných 10 je oproti ostatním číselným loteriím odlišná v tom, že se zde netvoří žádný jackpot a zároveň vaše výhry nejsou závislé na počtu dalších výherců, s nimiž byste se museli dělit. Vaši výhru si zkrátka podle výherní tabulky můžete přesně naplánovat předem a pak už jen doufat, že to vyjde.

Co má Šťastných 10 s ostatními loteriemi společné ale je, že klíčem k úspěchu jsou právě dobře vsazená čísla, která se při kontrole výsledků promění ve výherní. Cíl je tedy jasný, jak ho ale splnit bez křišťálové koule, skrze kterou byste viděli do budoucnosti, zůstává nezodpovězenou otázkou. O tom, jestli vaše čísla budou ta správná, rozhoduje jen a pouze štěstí a náhoda.

Ve skutečnosti je úplně jedno, zda si při podání tiketu Šťastných 10 zvolíte náhodný tip anebo zaškrtáte čísla svoje, u kterých doufáte, že budou vylosována. Pokud z jakéhokoliv důvodu nechcete využít ani jednu z těchto variant, přichází v úvahu ještě další, a to nechat si vybrat čísla náhodně, ne ale u loterijního terminálu na 1 pokus, ale předem, přes váš počítač.

Tím máte ještě možnost, pokud se vám náhodně vygenerovaná čísla nebudou líbit, provést výběr další. K užitku vám proto mohou být například stránky Sazky, kde v sekci Šťastných 10 můžete navštívit střelnici a herní formou si náhodná čísla vystřílet. K náhodným číslům pro Šťastných 10 se taktéž lze dostat na této naší stránce, pokud v její vrchní části kliknete na Generátor náhodných čísel.

V něm jsou vám k dispozici varianty i pro ostatní loterie, včetně Šťastných 10. Zvolit si pro váš náhodný výběr čísel Šťastných 10 můžete nejen jejich počet od 1 do 10, které potřebujete vygenerovat, ale také počet sloupců od 1 až po 4 v případě, že budete vsázet plný tiket. Čísla se po kliknutí na příslušné tlačítko generují okamžitě, čímž vás nic nebude zdržovat v případě, že váš výběr budete provádět několikrát, než se vám vaše náhodná čísla budou zamlouvat.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru