«

»

Jaká byla květnová Sportka?

Foto: pixabay

V květnu kromě pusinek pod třešní padaly i výhry ve Sportce. Sportka se v květnu losovala celkem 13x. Z toho jednou – 21. května se hrálo o jarní prémii 1 milion korun. Nejvyšší květnovou výhrou byla ta ve výši přes 13 milionů korun.

V první polovině května zkoušela Sazka trpělivost svých sázkařů

Asi každý sázkař, který si vsadí víckrát do měsíce, zná ten pocit, když výherní výsledky Sportky delší dobu nevychází. Ostatně na vlastní kůži to mohli zažít sázkaři v první polovině května. 2. května vyhrál sázkař 1,4 milionu korun a na delší dobu to byla poslední výhra nad milion. Až do 16. května žádný hráč z trezoru Sportky nevyždímal výhru nad milion. Prokletí se zlomilo právě 16. 5., kdy šťastlivec svými čísly pokořil druhý tah prvního pořadí a svůj bankovní účet obohatil o více než 13,9 milionu korun.

Výhra v Šanci

19. května byla nejvyšší výhrou ve Sportce ta ve výši 3,2 milionu korun z druhého tahu druhého pořadí. 21. května se hrálo o jarní milionovou prémii a hned další slosování dva sázkaři trefili první pořadí Šance, ze kterého si každý odnesl přes 2,4 milionu korun. Poslední výhra nad milion se ve Sportce konala 26. 5., kdy si sázkař z druhého tahu druhého pořadí odnesl přes 2 miliony korun. 28. 5. a 30. 5. Češi brali už jen výhry v řádu statisíců.

Do červnových slosování vstupovala Sportka s 1,7 milionu korun v Šanci a s více jak 28 miliony v prvním tahu prvního pořadí.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru