«

»

Jaká čísla vsadit do Sportky anebo Eurojackpotu? Inspirujte se

Foto: pixabay

Nevíte, jaká čísla vsadit v loterii?

Chcete si vsadit tiket Sportky, Eurojackpotu anebo Šťastných 10 a stále nevíte, jaká čísla zaškrtnout? Inspirujte se čísly, které přinesly výhry ve filmech či seriálech.

Ztraceni

Jedna z postav, která přežila pád letadla, byl tlouštík Hurley trpící příjmem potravy. Hurley v seriálu ukradl dokumenty, které obsahovaly opakující se čísla 4, 8, 15, 16, 23 a 42, jež poté vsadil a vyhrál v loterii spoustu peněz.

Šťastný los

Kevin Carson se chystá vyrazit na prodloužený víkend, když zjistí, že se stal výhercem 375 milionů dolarů. Loterijní kancelář má však kvůli svátečnímu prodlouženému víkendu zavřeno a on tak musí přežít následující 3 dny. Ty pro něj budou ale velice zajímavé, jelikož se o jeho výhře doslechli lidé v sousedství, kteří si chtějí z jeho bohatství utrhnout kousek pro sebe. A jaká čísla Kevin vsadil? 4, 32, 33, 42, 45 a 21.

Může to potkat i vás

Newyorský policista Charlie Lang tak trochu ze žertu přislíbil servírce půlku své budoucí výhry v loterii kvůli tomu, že u sebe neměl dost peněz na zaplacení své útraty a spropitného. Čísla 6, 8, 12, 16, 26 a 64 mu v brzké době přinesla výhru v podobě 4 milionů dolarů. On svému slibu hodlal dostát a servírce půlku peněz darovat.

5/5 - (1 vote)

2 komentáře

 1. Bezradný v nouzi

  Postrádám na tom internetu více rad, v podstat by stačila jedna, která by skutečně pomohla – kdy vsadit a jaká čísla vsadit, aby byl už jednou pro vždy té zatracené bídy a nouze konec. Jak si takové štěstí přivolat ? Kdo dokáže pomoci, nebo nezištně poradit – samosebou bych neby skoupý a odměnil se

  1. 777cz.eu

   Dobrý den,

   takovou radu vám bohužel nikdo nedá, protože ji neví. A pokud by ji nabízel, rozhodně za ni předem nic neplaťte, protože půjde z 99,99999999999 % o podvod.

   777cz.eu

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru