«

»

Jaká čísla vsadit ve Sportce? Nechte se inspirovat

Foto: pexels

Vyplnit sloupeček tiketu Sportka se může zdát na začátku velmi snadné. Ale jakmile máte tiket pod rukou a v ruce propisku, najednou nevíte, která čísla vybrat. Bude výherním číslem číslo 22, nebo má k výhře blíže „nešťastná” třináctka? Podle čeho vybírat čísla do Sportky? Máme pro vás tipy!

Když opravdu spěcháte, přenechejte výběr náhodnému tipu

Jsou dny, kdy nemáte čas na nic, natož na vymýšlení čísel do Sportky. Vynechat sázení určitě nechcete, protože může jít o opravdu vysoký jackpot. V takové dny doporučujeme vsadit náhodný tip. Ovšem jen zcela výjimečně. Je to příliš neosobní a neoriginální. Navíc Sportka je zábava a vymýšlení čísel k ní patří. Kromě jiného vám to přinese pocit, že máte šanci na výhru pevně ve svých rukou. Jaká čísla ale do Sportky vybírat?

Využijte náš generátor náhodných čísel

Na našich stránkách je vám k dispozici tento generátor náhodných čísel, a to nejen do Sportky. Stačí si vybrat počet sloupečků a pak už jen zmáčknout. A co když se vám náhodná čísla nebudou líbit? Nevadí. Klikat můžete třeba 100x, dokud nebudete spokojeni. Poté zobrazená čísla zaškrtněte na vašem tiketu a doufejte, že budou ta pravá a šťastná.

Zůstaňte věrní svým oblíbeným číslům

Každý má minimálně jedno oblíbené číslo. To by ve vaší sázce nemělo chybět. Oblíbená čísla by měla bezesporu mít o něco vyšší šanci stát se čísly výherními, protože do nich vkládáte svou energii.

Hoďte si kostkou

Proč složitě vymýšlet čísla do Sportky a lámat si hlavu, když si jednoduše můžete hodit kostkou? Abyste nebyli limitováni rozsahem čísel 1-6, vezměte si kostky dvě nebo tři a hoďte si třeba víckrát. Jejich padlý výsledek pak jednoduše sečtěte.

Využijte spolupráci vašich blízkých

Na Sportku nemusíte být sami. Ač hádáme, že výhru Sportky byste na svých bedrech klidně sami unesli. Začněte počítat libovolným tempem do 49. Vašemu pomocníkovi řekněte, aby vás zastavil kdykoliv uzná za vhodné. Čísla, u kterých vás zastaví, tipněte jako výherní. Pozor, v případě výhry počítejte s tím, že se vám váš pomocník pro sázení určitě ozve… aby vám pomohl také s výhrou.

Zkontrolujte dětem úkol z matematiky

V dnešní uspěchané době lidé milují řešení 2v1. Proto si zamilujete i tohle. Zkontrolujte svým dětem domácí úkol z matematiky a zároveň výsledná čísla vyplňte do vaší Sportky.

Inspirujte se okolím, čísel je všude dost

Sportka dá někdy zabrat. Když vyčerpáte všechny předchozí možnosti a pořád vám budou chybět čísla, inspirujte se okolím. Třeba se podívejte na hodiny. Rázem můžete mít až 4 čísla. Sportka se dobře vyplňuje třeba na nádraží. Odjezdové a příjezdové tabule poskytují značnou inspiraci.

A jak čísla do Sportky vybíráte vy?

5/5 - (3 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru