«

»

Jaká je ve Šťastných 10 maximální možná výhra?

Foto: 777cz.eu

S plným tiketem Šťastných deset můžete vyhrát až 101 milionů korun!

Loterie Šťastných 10 je jednou z mála, kde o své potenciální výhře můžete už dopředu rozhodovat vy sami. Ve Šťastných 10 se totiž netvoří žádný jackpot a stejně tak nezáleží na tom, kolik lidí tuto loterii právě hraje a kolik z nich jich bylo při výhrách úspěšných.

Kolik ve Šťastných 10 nakonec vyhrajete určuje přesně daný koeficient, kterým se vynásobí váš vklad, tedy částka, kterou jste do daného výherního sloupečku investovali. Koeficient je různý od 1x po 200 000x a v Královské hře až po 300 000x. O jeho výši rozhoduje, kolik čísel od 1 do 10 jste ve sloupci tipovali a kolik z nich jste jich uhodli.

Bavíme-li se o nejvyšších možných výhrách ve Šťastných 10, pak ty můžete získat v situaci, kdy tipujete všech 10 čísel a všechna trefíte. A zároveň, když si vsadíte za maximální možnou částku, která v základní hře Šťastných 10 činí 200 Kč na 1 sloupec. Výhra by pak byla 200 Kč x 200 000 koeficient = 40 milionů korun.

Součástí Šťastných deset může být i doplňková Královská hra. Pokud ji budete hrát, zaplatíte za váš tiket dvojnásobek, v našem příkladě dalších 200 Kč. Královské číslo je takové, které bude vylosované jako první.

Pakliže z 10 vsazených čísel trefíte všech 10 a zároveň správně tipnete Královské číslo, tedy první vylosované bude mezi vašimi tipovanými, bude se váš druhý 200korunový vklad opět násobit koeficientem, nyní však v Královské hře 300 000x. Tím k vašim původním 40 milionům vyhrajete dalších 60 milionů a jste v souhrnu na stovce miionů.

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru