«

»

Jaké noční sny by mohly znamenat výhru ve Sportce?

Foto: pexels

Snům se odpradávna přikládal velký význam. Ani dnes tomu není jinak, ačkoliv máme pro sny řadu vědeckých vysvětlení. Sny reflektují naše zážitky, vzpomínky, strachy a radosti. I přesto, že ve snech řada lidí nevidí nic magického, v mnoha případech dokážou člověku přinést důležité podněty, které není radno podceňovat. Sny třeba napoví, že si máte vsadit Sportku!

Co o výhře ve Sportce říká snář?

Lidem, jež na sny věří, doma určitě nechybí snář. Ten jim pomáhá se ve snech lépe orientovat. Jaké sny vám tedy podle snáře mohou našeptávat výhru ve Sportce?

Pokud se vám do snu pravidelně dostává nějaké číslo nebo čísla, znamená to podle snáře dobrý obchod a sázku. Jestli na sny alespoň trošku věříte, v tomhle případě bychom neváhali a vsadili si. Sportka, Eurojackpot nebo Šťastných 10 vám může přinést krásnou výhru.

Vidět ve snu hotovost pak snář vykládá jako mít štěstí na dosah. Ovšem jestli je tím štěstím právě výhra ve Sportce, kdo ví?

Pokud se vám zdá o bankovkách, znamená to, že vás potká něco dobrého. Zdálo se vám o mincích? Pak čekejte, že vám u dveří zaklepe váš dávný přítel.

Podněty ke vsazení Sportky nemusíte mít jen z vašich snů. Sledovat můžete i jiné signály.

Pravá ruka bere, levá dává

Nevěřili byste, kolik lidí vyplňuje Sportku potom, co je zasvědí jejich pravá ruka. Jedno staré pořekadlo totiž říká: „pravá ruka bere, levá ruka dává”. Význam to má finanční. Svědí-li vás pravá ruka, můžete podle pořekadla očekávat větší výplatu, výhru, finanční úsporu. Když naopak zaznamenáte svědění na ruce levé, nejspíš vás čekají nějaké platby a výdaje.

Ať už tomuhle věříte, nebo ne, Sportku si můžete vsadit i mimo tyto signály. Zdát si můžete nechat třeba o tom, jak pohádkovou výhru utratíte.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru