«

»

Jaké to je, když účetní vyhraje v loterii?

Foto: pexels

Téměř padesátiletý Malcolm Haines z Anglie pracuje jako účetní. Na vysoká čísla a velký počet nul je proto zvyklý z účtů svých klientů. Ani ve snu by ho však nikdy nenapadlo, že bude jednou spravovat svou výhru v loterii. Ta vyrostla do výšky jednoho milionu eur (to je v přepočtu něco přes 26 milionů korun).

Výhra ho zaskočila

Účetní Malcolm Haines po výhře v loterii Lotto doslova prohlásil, že zatímco na víceciferné sumy je u svých zákazníků zvyklý, u své vlastní výhry ho málem trefil infarkt. I výherní výsledky Sportky nebo Eurojackpotu se musí pořádně rozdýchat, o tom žádná. Když Malcolm Haines 9. ledna letošního roku trefil jackpot loterie Lotto, nevěřil svým vlastním očím. Výherní výsledky kontroloval až pozdě v noci, přesto se nezdráhal vzbudit celý dům. Ještě tu noc začal Malcolm s manželkou a dětmi plánovat, co si z výhry pořídí.

Obavy o to, že mu výherní tiket sežere pes

Malcolmova rodina skýtá i jednoho psího člena. Právě ten vyvolal ve výherci největší strach o výherní tiket. Malcolm se bál, že mu výherní tiket pes jednoduše sežere. Proto se zachoval velmi správně, tiket vyfotil a pečlivě uschoval do doby, než si šel výhru vyzvednout.

Máme za to, že podobně pečlivě byste s výherním tiketem Sportky zacházeli také.

Jako účetní s velkou sumou peněz určitě dobře naloží

Vzhledem k tomu, že je Malcolm účetní, nemáme v tomto případě obavy o to, jak s výhrou naloží. Rodina plánuje cestovat, koupit si bydlení a možná založit svou vlastní účetní firmu. Malcolmova manželka je totiž také účetní. S finančním polštářem pod hlavou by se tak konečně mohli zbavit svých šéfů.

A jak byste svou výhru spravovali vy, kdybyste vyhráli v loterii?

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru