«

»

Jaké věci si můžete koupit, když se stanete milionářem?

Foto: pixabay

Netradiční obnos peněz na vašem bankovním účtu představuje netradiční možnosti nákupu. Jak může vypadat váš milionářský nákupní seznam? Níže jsme ho pro vás sestavili.

Kromě jiných věcí se loterijní výhrou kompletně změní i váš jídelníček

S jakou stoprocentní změnou můžete počítat po tom, co zkontrolujete výsledky Sportky a zjistíte, že jste rázem milionář? Kromě jiného i s kompletní změnou vašeho jídelníčku. Budete si moci dovolit delší nákupní seznamy a plnější nákupní vozíky. Potraviny budete kupovat kvalitnější a nejspíš mnohé z nich vyzkoušíte úplně poprvé.

Eurojackpot vám může zajistit snídani do postele ve formě luxusního kaviáru a šampaňského z francouzské oblasti Champagne. I přesto, že se teď zaříkáváte, že ne, určitě vyzkoušíte i nejdražší pochoutku na světě – lanýže. Kilo lanýžů pořídíte v závislosti na druhu a oblasti, z které pocházejí od dvou desítek tisíc nahoru. K obědu pak nejspíš nepohrdnete steakem z japonského skotu Waguy, který je pověstný svým mramorováním a jemnou chutí. Tím však výčet pochoutek milionářů nekončí. Co vám může kupříkladu mnoha milionová výhra ve Šťastných 10 ještě nabídnout?

  1. Riskovat svůj život můžete při pojídání ryby Fugu

Tady si nejsme úplně jisti, který loterijní milionář by do toho šel. Snad jen ten, kterému se peníze už omrzely. Vsadit svůj život může při pojídání velmi drahé ryby Fugu, jejíž špatná příprava může strávníka stát život a kuchaře kriminál.

  1. Šafránem můžete ochucovat ve velkém

Jako eurojackpotový milionáři nejspíš vařit nebudete. Kdyby však ano, můžete šafránem ochucovat vaše pokrmy ve velkém. Jedná se o velmi vzácné koření, kterého je poskromnu. Díky velké výhře v Eurojackpotu se však vy omezovat nemusíte.

  1. Své kamarády pozvete na koktejl s diamantem

Na pivo umí své kamarády pozvat kde kdo. Ovšem pokud vám padl Superjackpot Sportky, můžete své nejlepší kamarády pozvat i na drink s pravým diamantem. Ve své nabídce ho měl jeden japonský hotel. Nutno dodat, že koktejl neměl miliónovou chuť, ale jen miliónové dno, kde se blýskal onen diamant. Hlavně na něj vaši společnost upozorněte, ať nemusíte platit drahé operace a podniku hradit škodu. Ovšem jen tak spolknout diamant… to vám může při správném štěstí zajistit právě třeba Sportka!

  1. U televize si smlsnete na makadamových ořeších a sýru z oslího mléka

Co večer „zobe” milionář u televize? Oříšky a sýr přece. Na první pohled nic zvláštního, že? Je tam ale drobný rozdíl v ceně… milionář zobe makadamové ořechy. Jsou velmi jemné a lahodné a jejich kilo stojí přes tisícovku. V případě sýru může milionář zvolit sýr z oslího mléka. Vyrábí se na Balkáně. Důvodem jeho vysoké ceny je fakt, že oslice vyprodukuje jen něco málo přes 1,5 l mléka.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru