«

»

Jaké vlastnosti mají sázkaři, kterým padl Eurojackpot?

Foto: depositphotos

Pokud pravidelně hrajete evropskou loterijní hru Eurojackpot, určitě se sami sebe ptáte, kdy už konečně vyhrajete. Bude to už tento pátek? Co byste pro zvýšení šance na výhru mohli udělat? To nejlépe ví ti hráči, kterým už Eurojackpot padl. Jaké vlastnosti asi měli? Podle nás následujících pět!

  1. Chtějí miliony anebo miliardy, a proto jsou trpěliví

Hrát jakoukoliv loterijní hru, ne jen Eurojackpot, to si podle nás žádá velkou dávku trpělivosti. Minulí výherci Eurojackpotu by o tom mohli vyprávět. Někteří z nich sázeli celý svůj život, než výhra přišla. Samozřejmě jsou i případy, kdy výhru přinesl úplně první vsazený tiket… ty jsou ale výjimečné.

Ať už tedy chcete Eurojackpot trefit stůj co stůj, obrňte se trpělivostí.

  1. Mají smysl pro pravidelnost

Trpělivost jde v případě Eurojackpotu ruku v ruce. Můžete být trpěliví kolik let chcete, ale výhra v loterii vás stejně mine, protože budete sázet jen velmi nahodile. U většiny, teď už miliardářů byl program na páteční dny jasný – vsadit si Eurojackpot do sedmi do večera.

  1. O výhře přemýšlejí ve světovém měřítku

I přesto, že se i ve Sportce dá vyhrát pěkná suma peněz, majitelé miliónů z Eurojackpotu o výhře přemýšleli ve světovém měřítku. Nechtěli miliony, toužili po stovkách milionů a miliardách. A proto se zapojili do světové hry Eurojackpot, která jim takové peníze může jako jediná u nás nabídnout. O výhru se nebojí „poprat” s hráči z dalších 17 zemí.

  1. Umějí prohrávat stejně dobře jako si užít výhru

Miliardáři zrození ze hry Eurojackpot jsou mistři v prohrách. Umí se vyrovnat s neúspěchem stejně dobře, jako umí vstřebat miliardové štěstí. S odstupem času by vám určitě řekli, že ne každé páteční slosování Eurojackpotu pro ně bylo šťastné. I přes prohru a ztrátu v sobě našli sílu v loterii pokračovat.

  1. Uměli chytnout příležitost za pačesy

Jsou lidé, kterým příležitosti padají do klína a poskakují kolem nich a oni ne a ne je využít. Oproti nim sázkaři Eurojackpotu umí chytnout příležitost za pačesy. Kromě možnosti vyhrát miliardy nabízí česká verze hry Eurojackpot i hru o věcné ceny. Stačí mít jednou měsíčně tiket s losovaným číslem a můžete si dělat starosti, kde zaparkujete váš nový „eurojackpotový” vůz.

Pokud hrajete Eurojackpot a trefa do černého ne a ne přijít, možná vám chybí některá z výše zmíněných vlastností.

5/5 - (3 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru