«

»

Jaké výhody hráčům přináší hra Šťastných 10?

Foto: 777cz.eu

Každý sázkař musí oplývat i uměním rozhodnout se, do jaké loterie své peníze vloží. Sportka nebo Šťastných 10 ani zdaleka nejsou jediné loterijní hry, které nabízejí šanci vyhrát. Liší se svými pravidly, výši sázek i možnostmi výhry. Jak si tedy vybrat? A jaké výhody hráčům přináší například hra Šťastných 10?

Jak si vybrat mezi loteriemi?

Rozhodli jste se jít bohatějšímu bankovnímu účtu naproti a chcete si vsadit v loterii? Právě jste zjistili, že neexistuje jen Sportka, nýbrž máte na výběr i z dalších loterijních her? Musíme vám říct, že rozhodnutí nebude snadné. Vaši sázku berte jako investici, která se vám může, ale nemusí vrátit. Při rozhodování vám mohou pomoct následující tipy.

  1. Rozhodněte se podle výše možné výhry. Zatímco ve hře Šťastných 10 můžete vyhrát maximálně 100 miliónů, ve Sportce či Eurojackpotu bývají výhry mnohem vyšší.
  2. Sledujte minimální možnou sázku. Ne vždy budete mít peněz na rozhazování. Proto je důležité vybrat takovou loterijní hru, která umožní sázkaři hru už za pár drobných. Loterii Šťastných 10 například můžete hrát už s desetikorunou. V takovém případě o 2 miliony korun.
  3. Přečtěte si pravidla jednotlivých loterií. Ta se liší případ od případu. Samozřejmě vyhrát v loterii můžete i bez znalostí pravidel. Při výběru loterie pro vaši sázku však pravidla přijdou vhod.

Hra Šťastných 10 si své pravidelné sázející našla

Každá loterie má něco do sebe. Hra Šťastných 10 si své příznivce našla. I vás si může získat například svou variabilností. U této hry si mohou hráči zvolit počet vsazených čísel a zároveň i částku, kterou vsadí. Čím vyšší sázka je, tím bude případná výhra větší.

Hra Šťastných 10 se vám však může zamlouvat i díky jednoduchým a přehledným pravidlům, nebo díky častému losování, které probíhá až 2x denně.

Vsazením do jedné loterijní hry se jí samozřejmě neupisujete nadosmrti a v případě, že nevyhrajete, můžete klidně zkusit štěstí u jiné.

 

 

3.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru