«

»

Jaké výhry českým hráčům přivál prosincový Eurojackpot?

Foto: youtube

Ani do prosincového Eurojackpotu se nevešla více jak 4 losování. Hned na začátku prosince – 4. 12. si Češi mohli zahrát i o Land Rover Discovery. Poslední prosincové slosování Eurojackpotu, které připadlo na Boží hod, možná přepíše adresu trvalého bydliště jednomu hráči, který díky vsazení plného tiketu a šťastné náhody vyhrál luxusní byt v Praze za 15 milionů korun.

Výhry v Eurojackpotu 4. prosince

4. prosinec byl šťastný pro Čecha, který se spolu s ostatními sázkaři jiných zemí postavil na stupínek třetího výherního pořadí a odnesl si 2 795 451 Kč. Přes 200 tisíc korun brali v Eurojackpotu další dva čeští sázkaři, kteří díky uhodnutým 4+2 číslům dosáhli na 4. výherní pořadí Eurojackpotu.

Výhry v Eurojackpotu 11. prosince

11. prosince eurojackpotové štěstí nad Českem jen proletělo. Dvěma hráčům nadělilo 2. výherní pořadí doplňkové hry Extra 6 dvě stě tisíc korun.

Výhry v Eurojackpotu 18. prosince

Rovné dva miliony korun přidělilo šťastlivci předposlední prosincové slosování Eurojackpotu.  Šest čísel jeho tiketu či internetové sázky (zprava od konce) se shodovalo s taženými čísly doplňkové hry Extra 6, což odpovídá prvnímu pořadí. V této hře jsou výhry pevně dané a 1. pořadí = 2 miliony! Gratulace však míří i k výherci druhého pořadí doplňkové hry Extra 6, který si ze hry odnesl 200 tisíc korun.

Výhry v Eurojackpotu 25. prosince

Špatné nebyly ani výherní výsledky Eurojackpotu na Boží hod. Výhru ve výši 2 821 822 korun za 3. výherní pořadí převzal kromě hráčů z jiných zemí i jeden Čech. 200 tisíc korun bral za druhé pořadí i hráč doplňkové hry Extra 6.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru