«

»

Jaké výhry si Češi z Eurojackpotu odnesli za prosinec?

Foto: pixabay

Eurojackpot naděloval miliony v penězích, autech a bytech

Čeští hráči si z Eurojackpotu v posledním měsíci v roce hlavní miliardovou anebo stamilionovou výhru neodnesli, dokonce ani ne druhé či třetí milionové pořadí, i přesto si řada našich sázejících na miliony přišla, a to díky doplňkovým hrám, v nichž se rozdávaly peníze, auta a byty.

V prosinci do Česka putovaly z hlavní eurojackpotové hry nanejvýš čtvrtá pořadí, a to 7x ve výši od 109 185 do 138 550 Kč. Doplňková hra Extra 6, která se losuje pouze v ČR, byla v souhrnu o dost štědřejší. Druhé pořadí ohodnocené na 200 000 korun v ní padlo 7x, a k tomu ještě 1x první pořadí za rovné 2 miliony.

Radost jednomu českému hráči udělal i třetí pátek v měsíci, v němž se vyhrával byt v hodnotě 13 milionů korun. Nejlepší ale byla silvestrovská prémie poslední prosincový pátek, díky níž tento 13milionový byt získali 3 čeští hráči a k tomu další 4 odjedou automobilem Land Rover Discovery.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru