«

»

Jako milionář nebudete řešit KDE, nýbrž V ČEM budete bydlet

Foto: pexels

Pokud náhoda označí váš tiket Sportky za výherní, a výhra bude velká, můžete si říkat milionář a začít plánovat, za co své milióny utratíte. U těch, kterým v žilách koluje krev dobrodruha, nevěříme, že by je na jedno místo upoutalo leč sebesofistikovanější bydlení. Ti z vás nám nejspíš dají za pravdu, že jako milionář nebudete ani tak řešit KDE, nýbrž V ČEM budete bydlet. Procestovat svět křížem krážem můžete v jednom z nejluxusnějších obytných vozů.

Přinesla vám Sportka 79 miliónů nebo jste v Eurojackpotu vyhráli miliardy?

V tom případě vám nebude líto utratit je za komfortní bydlení na kolech. V přepočtu za 79 miliónů si můžete zajistit pokaždé jiný výhled z okna luxusního obytného vozu od značky Furrion s označením Elysium RV. Tento „obytňák” je dlouhý asi 14 metrů, vysoký 4 metry a široký téměr 2,5 metrů. Za co že zaplatíte tak působivou částku? Zejména za moderní vybavení, vestavěné spotřebiče, které ve voze zaručují úsporu místa. Ta však není až tak potřeba, protože na střeše vozu je i heliport pro vrtulník, který k vozu dostanete zdarma. Už si jen stačí vyřídit licenci na vrtulník, což nepředstavuje něco, co by milionářovu peněženku zruinovalo.

Kolik peněz si budete muset vyhradit na spotřebu paliva, jsme raději už ani nezjišťovali. Když tak můžete prodat onen vrtulník, který má hodnotu něco přes 6 miliónů.

Něco levnějšího by nebylo?

Pro výherce Sportky, kteří chtějí šetřit i pro ty, kteří dosud nevyhráli, samozřejmě existují i mnohem levnější varianty obytných vozů. Příkladem toho je obytný vůz Concorde Centurion 1200 GST od firmy Blue Rent, který je k dostání za mnohem přívětivější cenu. Stojí asi 14 miliónů korun. Ale obáváme se, že ani s tímto obytňákem se do noty opravdových milovníků kempování nejspíš netrefíte. Hlavně asi budete mít problém pro tak velké obytné vozy najít volné místo.

A když vás ostatní kempaři přece jenom pozvou na obyčejného buřta na ohni (ne na grilu), můžete si gratulovat, že ono kouzlo táborníka z vás pořád sálá i přes velkou výhru ve Sportce.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru