«

»

Jako milionář se můžete stát ze dne na den majitelem těch nejvzácnějších sbírek světa

Foto: pixabay

Kolikrát jste si řekli, že začnete sbírat to a tamto? Jenže nikdy jste nezačali? Ať už za to mohl nedostatek času, protože jste museli den co den chodit do práce nebo nedostatek financí, po výhře v loterii tohle můžete změnit. Výherní výsledky Eurojackpotu vám zaplatí i několik kompletních sbírek. Dokonce i ty velmi vzácné. Tedy pokud vám nebude vadit, že se připravíte o to, o čem sběratelství ve skutečnosti je. Tedy o čas, po který se vaše sbírka postupně rozrůstá. O adrenalin při hledání dalších předmětů do sbírky nebo o vzrušení, když předmět v aukci vyhrajete zrovna vy. Nepochybně se připravíte také o příběhy, které se budou vázat k jednotlivým předmětům sbírky. Pokud vám tohle nevadí, můžete se po výhře v Eurojackpotu pokusit získat třeba následující sbírky.

Obrovská sbírka whisky za 10 miliónů dolarů

Jakmile se výherní výsledky Eurojackpotu promění v reálný obnos peněz na vašem bankovním účtu, můžete se zúčastnit dražby o jednu z největších sbírek whisky na světě. Nedávno byla takhle k dispozici soukromá sbírky whisky, která dohromady skýtala celkem 3 900 láhví. Všechny láhve nasbíral soukromý sběratel Richard Gooding z Colorada a ve sbírce měl jeden skvost za druhým. Věříme, že některé láhve s vzácným alkoholem si určitě nechal, aby měl čím úspěch v dražbě zapít.

Nejdražší dům v Americe se sbírkou luxusních automobilů

Možná, že se znovu v dražbě objeví i jeden z nejdražších domů v Americe, jehož součástí je sbírka luxusních automobilů a motorek v hodnotě téměř jedné miliardy. Dům před několika lety vybudoval realitní magnát Bruce Makowsky a dal si na něm opravdu záležet. Celý areál má plochu asi 3500 metrů čtverečních, a proto by si do něj jeho noví majitelé měli vzít i kompas.

Jen jestli to Makowsky s tím luxusem nepřehnal. Původně si při prodeji dům i se sbírkou cenil na téměř 6 miliard korun, na což by vám ani výhra v Eurojackpotu nestačila. Kvůli nezájmu pak musel jít s cenou několikrát dolů. Nakonec se dům prodal jen za něco málo přes 2 miliardy. Tady by vám už výherní výsledky Eurojackpotu umožnily v tomto domě se zabydlet. Tak snad se v aukci objeví zase po tom, co omrzí jeho aktuálního majitele.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru