«

»

Jakou výplatu musíte měsíčně dostávat, abyste o sobě řekli, že jste bohatí?

Foto: pixabay

Hranice bohatství je pro každého pochopitelně jiná. Výrazně posunout lepším směrem ji může výhra v Extra Rentě. A s loteriemi tak trochu souvisí i tento článek. Společnost Sazka totiž udělala velký mezinárodní průzkum, aby zjistila, kolik lidé potřebují peněz, aby se cítili bohatě a co by s výhrou udělali. Do průzkumu se zapojili nejen Češi, ale také Slováci, Němci, Finové nebo Italové.

Výhra v loterii nepřichází? Pak to chce větší výplatu!

Extra Renta výherní výsledky pořád nikde? Pak to chce větší výplatu. Jenže jak vysoká by měla být, abyste se zařadili mezi boháče? Podle průzkumu Sazky začíná hlavně u Čechů a Slováků na hranici 120 tisíc korun čistého měsíčně. Už celková hodnota majetku ve výši 10 milionů korun je Čechy podle průzkumu vnímána velmi pozitivně. Takové lidi pak Češi označují za bohaté. To Němci, Italové, Slováci a Fini posouvají majetek bohatého člověka na hranici 100 milionů korun. Především Italové se ukázali, že nejsou žádní troškaři. Za bohatého člověka označují toho, kdo má na účtu miliardu nebo víc. Pro život v blahobytu by si na výplatu přáli 500 tisíc korun a víc. Pravidelnou měsíční výplatu, aniž byste museli chodit do práce, vám může dopřát Extra Renta.

Jak byste výhru v loterii utratili a komu byste o ní řekli?

O utrácení výhry v loterii můžete snít i bez toho, aby vám z Extra Renty něco káplo. Snad každý ví, za co by výhru v loterii utratil. Podle průzkumů společnosti Sazka by především Češi a Slováci po výhře dále chodili do práce, a to i v případě výhry nad miliardu korun. Za výhru by si pak většina koupila bydlení. Úplný odpočinek od práce po výhře v loterii by si podle průzkumu dopřáli Finové. Slováci by pak rozjeli podnikání.

V případě výhry jedné miliardy korun by Češi a Slováci o výhře řekli jen svým nejbližším. 15 % ze všech respondentů by dokonce o výhře neřeklo vůbec nikomu. Mluvčí Sazky ale upozorňuje na zákon, kdy o výhře musíte říct svému manželovi/manželce.

Z výzkumu také vyplývá, že abyste se cítili bohatě, záleží na okolí, které vás obklopuje. Pokud budete žít mezi bezdomovci, budete se na bohatství dívat úplně jinak, než pokud byste žili v luxusní čtvrti plné miliardářů.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru