«

»

Jaký alkohol můžete mít ve vašem baru po výhře v loterii?

Foto: pixabay

Výhra v Eurojackpotu vám může vynést pěknou sumičku peněz. Když se zadaří, mohou vám Eurojackpot výsledky přinést až dvě a půl miliardy a s nimi i možnost koupit si cokoliv, co je ve světě k mání. Třeba i koňak za 40 miliónů nebo víno z o něco levnějšího kraje, které vám z výhry ukrojí „jen” něco kolem jednoho miliónu. No co, výhru přece bude potřeba něčím zapít, ne?

Potom, co vyberete Eurojackpot, poteče šampaňské proudem

Nepochybujeme o tom, že po tom, co trefíte Eurojackpot u vás šampaňské poteče proudem. Výherní výsledky Eurojackpotu mohou i abstinentovi přinést pokušení šampaňským si bouchnout. Jen na šumivé víno se však omezovat nemusíte. V nabídce jsou mnohem dražší láhve. Za nejdražší láhev alkoholu je považovaný koňak Henri IV Dudognon Heritage, který v sudech zraje sto let. Jeho láhev je ozdobená směsicí bílého zlata, platiny a diamantů a stojí téměř 40 miliónů. Pokud byste po výhře v Eurojackpotu do tohoto pití přece jenom zainvestovali, doporučujeme čtyřicetimiliónovou láhev oddělit od ostatní nabídky ve vašem domácím baru. Spíše než k pití je tento koňak přece jenom vhodnější jako investice.

Podobně jsou na tom i velmi drahá vína, která jsou sice o něco levnější než sto let zrající koňak, přesto se na běžném nákupním seznamu neobjevují. Některá z nich můžete pořídit za jedenáct miliónů, jiná můžete nakoupit „v akci” jen za milión.

Ať už hrajete Sportku nebo Eurojackpot, věříme, že nákup nejdražšího alkoholu na světě nemusí patřit mezi vaše prvotní plány. Takto drahé láhve s alkoholem zaujmou především sběratele. Navíc co se alkoholu týče, po výhře v loterii bychom byli ohledně jeho konzumace více obezřetní.

Zvyšuje výhra v loterii náchylnost k pití?

Výhra v loterii totiž může razantně zvýšit vaši konzumaci alkoholu. Stojí za tím zcela logické faktory. Po výhře v Eurojackpotu nejspíš nebudete muset vstávat do práce. Tudíž si večer přestanete hlídat hladinu přijatého alkoholu. Nebudete muset ani řídit, jelikož si za peníze z výhry můžete zaplatit osobního řidiče. Ani tady vás nebude nic omezovat. Když k tomu přidáme fakt, že výhru budete chtít s většinou vašich přátel zapít… můžete mít kvůli výhře v Eurojackpotu slušně nakročeno v tom lepším případě ke zvýšené konzumaci alkoholu. Nemluvě o případech zoufalých výherců, kteří si hladinu opravdu neuhlídali.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru