«

»

Jaký byl závěr roku v Eurojackpotu?

Foto: youtube

Nejspíš každý, především pak sázkař Eurojackpotu by chtěl závěr roku oslavit na jeho prvních příčkách. A i když se Eurojackpot losoval i poslední den roku 2021, žádné ohňostroje Češi v prvním pořadí rozhodně nebouchali. To však ještě neznamená, že ze hry odcházeli úplně bez peněz. Eurojackpot se v prosinci losoval 5x, z toho jednou se v rámci Českého pátku hrálo o silvestrovskou prémii – o LUXUSNÍ BYT V PRAZE v hodnotě 15 milionů korun.

Ne a ne se chytit prvních příček

Kde kdo si chtěl výhrou v Eurojackpotu ještě v prosinci zlepšit finanční skóre roku 2021, ale vysvětlujte to výhernímu tiketu, na kterém se ne a ne objevit výherní výsledky Eurojackpotu! Snad protože je účast opravdu veliká, v první půlce prosince se Češi na přední příčky nedostali.

3. prosince, kdy bylo nejvyšší výhrou přes 5 milionů korun, se Češi museli spokojit jen se 4. výherním pořadí. Jeden hráč si z něho odnesl přes 76 tisíc korun. Například Poláci či Slováci na tom byli o hodně lépe, protože tito hráči se spolu s mnoha dalšími na druhé výherní příčce uchytili.

10. 12. bylo výherní štěstíčko opět blízko, ale opět Čechům uletělo. Zatímco Češi se mohli radovat nanejvýš ze 4. pořadí, ze kterého si dva výherci odnesli přes 128 tisíc korun, například Poláci (2x), Němci (1x) a Fini (1x) se mohli radovat z druhé výherní příčky, na které bylo pro každého nachystáno přes 15 milionů korun.

A protože ani 200 tisíc korun vám do klína nespadne jen tak, obrovskou radost musel mít ten hráč, který v rámci hry Extra 6 vyhrál druhé pořadí a s ním i 200 tisíc korun.

V druhé půlce prosince padl Eurojackpot

A zatímco tou dobou sázkaři Sportky na svržení Superjackpotu ještě čekali (Superjackpot přes 250 milionů ve Sportce padl 19. prosince), 17. prosince padl Eurojackpot přes 1,8 miliardy korun a zamířil tradiční cestičkou do Německa. Němečtí sázkaři mají na Eurojackpoty zkrátka šťastnou ruku.

I přesto, že 1,8miliardový Eurojackpot putoval do Německa, ne všichni Češi byli smutní. Jeden český hráč se mohl radovat z výhry přes 3,6 milionu korun ze třetího výherního pořadí, další 3 hráči měli alespoň bohatého Ježíška díky výhře přes 139 tisíc korun ve 4. výherním pořadí.

Radovat se mohl i ten hráč, který v Extra 6 ten den trefil druhé výherní pořadí a s ním 200 tisíc korun.

Bohatý Ježíšek v Eurojackpotu

A pokud si myslíte, že hráči Eurojackpotu přímo pod stromečkem 24. prosince už nic nenašli, jste na omylu. Částka přes 317 milionů korun z prvního pořadí sice znovu putovala na německý účet, jeden Čech se však mohl spolu s dalšími hráči radovat z částky přes 747 tisíc korun ze třetího výherního pořadí. Na čtvrtém výherním pořadí si pak výhru v hodnotě přes 100 tisíc korun rozbalil další český sázkař, kterému přálo štěstí. Rovnou tři výherci si pak odnesli částku 200 tisíc korun z druhého výherního pořadí hry Extra 6.

Závěr roku v Eurojackpotu měl pro Čechy příchuť luxusního bytu v Praze s cenovkou 15 milionů korun. Kromě této výhry se pak Češi mohli radovat z jedné výhry 200 tisíc korun v Extra 6. Do nového roku Eurojackpot vstupoval ve výši 599 000 000 Kč.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru