«

»

Jaký dárek vybrat na výročí svatby? Výhru v loterii!

Foto: pexels

Kenneth Smith (33) ze Severní Karolíny má radu pro všechny muže, které čeká výročí svatby. Říká, že důležité je na ten den hlavně nezapomenout. Už za to máte u partnerky plusové body… no a pak stačí přinést dárek. Třeba taková milionová výhra v Korunce by zabrat mohla. Ví o tom své, během oslav svého výročí svatby totiž vyhrál 100 tisíc dolarů (v přepočtu 2,5 milionu korun).

Už slavili a pak přišlo zjištění, že mohou slavit déle a dráž

Výherní výsledky Korunky protáhnou kdejakou vaši oslavu. S miliony na účtu vám totiž bude jedno, jestli koupíte o deset láhví šampaňského víc a ohlížet se nebudete ani na cenu dalších laskominek. Jó výhra v loterii umí být táák osvobozující! A tento pocit poznal také muž ze Severní Karolíny, který se svou partnerkou, přáteli a rodinou slavil výročí své svatby. Byli v tom nejlepším, když v tom se Kenneth rozhodl, že zkontroluje sázku. Nemohl uvěřit vlastním očím, když zjistil, že v loterii vyhrál krásných 100 tisíc dolarů (téměř 2,5 milionu korun).

To byla zaručeně dobrá zpráva pro všechny. Protože zatímco na výročí svatby už si všichni připili, teď měli další důvod k tomu otevřít ještě jednu láhev. Kenneth pak navíc všechny pozval na báječnou snídani.

Výhru musel zdanit, ale přesto z ní dost zbylo na vše, co má Kenneth v plánu

Také výhru v Korunce nad milion budete muset danit, přesně jako Kenneth, jehož výhra pro zdanění činila 71 016 dolarů (tedy přes 1,75 milionu korun). I tak mu zbylo dost na to, na co výhru hodlá použít. Výhru použije na drobné úpravy kolem domu a také z ní koupí novou boudu pro jejich štěně jezevčíka. S partnerkou by také rádi cestovali.

A na co použijete výhru z Korunky vy, až vám zkříží cestu?

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru