«

»

Jaký je to asi pocit, když zaspíte výhru 670 milionů korun a dozvíte se o ní až ráno?

Foto: pexels

Vsadit si Sportku rozhodně neznamená čekat na Sportka výsledky před televizní obrazovkou. Už vůbec ne, když sázíte pravidelně. To by mimochodem v případě Sportky znamenalo sedět u televize kolem osmé hodiny večerní ve středu, v pátek i v neděli. Vzhledem k tomu, že se musíte věnovat běžným každodenním povinnostem, může se stát, že výherní výsledky Sportky jednoduše zaspíte a dozvíte se o nich až ráno. Podobně to měla Australanka, kterou ráno vzbudila loterijní společnost s tím, že vyhrála v přepočtu 670 milionů korun. Krásný budíček, co říkáte?

Australanka vyhrála v Powerballu 40,5 milionu australských dolarů

Nejmenovaná Australanka vsadila do loterie Powerball čísla 2, 7, 9, 15, 27, 31 a 32. Ta jí přinesla výhru 40,5 milionu australských dolarů, což je v přepočtu nějakých 670 milionů korun. O výhře se dozvěděla teprve ráno po večerním losování, a tak mohla snídani své rodině obohatit i o tuto šťastnou zprávu. Jak říká, peníze přišly v pravou chvíli. Australanka se svěřila, že před výhrou rodina neprocházela příliš šťastným obdobím. Teď si mohou vše vynahradit. Plánují koupit dům a procestovat Austrálii. O peníze se rozdělí se svými přáteli, kteří jim v nelehké životní situaci hodně pomohli.

Už jste milionář, ale nevíte o tom

Výherci Sportky, Eurojackpotu, Šťastných 10 nebo jakékoliv jiné loterie mohou po výhře zpětně přemýšlet nad tím, co dělali v době, kdy už byli milionáři, ale ještě o tom nevěděli. U některých je to jen pár hodin, u jiných dny či týdny. Známé jsou i případy, kdy si výherce pro tučný jackpot přišel za pět minut dvanáct. Každopádně z toho až mrazí. Představte si, že jdete spát s tím, že nemáte dostatek peněz pro vaše podnikání… přes noc se dějí kouzla… no a ráno už jste milionářem a vaše podnikání dostává nový rozměr! Asi je to blíže nepopsatelný a velmi individuální pocit, že? Tak nepopsatelný, že popsat jej budete moci až po výhře ve Sportce!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru