«

»

Jaký vliv mají čínské koláčky štěstí na výhru v loterii?

Foto: pixabay

Pravidelným sázkařům Korunky nebo jiné loterie se může stát, že jim postupem času dojdou nápady na šťastná čísla. Novou inspiraci mohou najít u kartářky, v numerologii nebo v koláčcích štěstí. Poslední zmiňované koláčky mají dokonce podle průzkumu jedné americké společnosti velký vliv na vítězství v loterii.

Až 400 milionů dolarů vyhráli sázkaři v loterii díky koláčkům štěstí

Až 400 milionů dolarů získali sázkaři v loterii díky sladkému pečivu ukrývající věštbu… právě to hlásá deník New York Post, který odkazuje na průzkum americké společnosti OpenFortune. Podle ní nejméně 146 sázkařů mezi léty 2004 a 2021 vybralo svá šťastná čísla na základě věštby ukryté v čínském koláčku štěstí. Z dat dotazovaných potom společnost vypočítala, že dohromady sázkaři v loteriích Powerball, Mega Millions, Daily Draw a v losech vyhráli více než 400 milionů dolarů. Většina dotazovaných získala v loterii 100 tisíc dolarů a výš. Tak tomu my říkáme osud!  A jakým přičiněním získáte výherní výsledky Korunky vy? Než se do koláčků štěstí pustíte, je potřeba uvést i fakt, že výzkum prováděla společnost, která se výrobou a distribucí čínských koláčků štěstí živí. Sladké pečivo s věštbou uvnitř dodává do téměř 20 tisíc amerických restaurací. Podle šéfa společnosti mají věštby v koláčcích určitou moc nad lidskými emocemi. Většinou se jedná o motivující věty, které může člověk už svým samotným vnitřním přenastavením uvést do praxe. Tedy, proč to nevyzkoušet!

Čínské koláčky štěstí nejsou původem z Číny

Avšak pouze na koláčky štěstí s výhrou v Korunce nespoléhejte. Minimálně je potřeba si ještě vsadit. Koneckonců víte, že čínské koláčky štěstí ani nejsou původem z Číny? Jsou původem z Japonska. Japonci potom tuto tradici přenesli do svých restaurací v Americe, ve kterých místo své japonské kuchyně upřednostnili čínskou, protože Američanům více chutnala. Tradice čínských koláčků štěstí se v nich drží dodnes. Koláčky dostávají hosté v restauraci jako pozornost podniku.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru