«

»

Jde zrušit podanou sázku Sportky, Eurojackpotu, atd.?

Foto: 777cz.eu

Vsadíte si a pak si to rozmyslíte! Co teď?

Ať už si vsadíte online anebo na prodejním místě, ať už se jedná o Šťastných 10, Eurojackpot, Sportku anebo jinou loterii od Sazky, vždy může nastat, že si svou podanou sázku rozmyslíte. Důvodů přitom může být celá řada. Například si popletete čísla a vsadili jste úplně jiná. Nebo si spletete datum losování, na který jste si chtěli vsadit. Můžete si ale také na poslední chvíli uvědomit, že jste do hry investovali více, než si můžete dovolit.. Ať už je to cokoliv, téměř vždy máte možnost svou už podanou sázku zrušit, má to však svá pravidla.

Dokdy a jak mohu zrušit podaný tiket

Čas, který máte na stažení své podané loterijní sázky, se liší podle toho, zda si vsadíte online anebo přes loterijní terminál, a také podle toho, v kolik hodin si vsadíte.

Nejlépe na tom budete u loterijního terminálu Sazky, kde můžete podanou Sportku, Šťastných 10 nebo jinou hru zrušit do 15 minut, a to tak, že tiket vrátíte obsluze s požadavkem na zrušení. Ta ho znovu projede terminálem a je to. Pokud jste již zaplatili, peníze v plné výši dostanete zpátky.

Logicky ale není vhodné nechávat své rozhodnutí na poslední chvíli, neboť vás může předběhnout jiný zákazník a vy své zrušení sázky nemusíte stihnout. Taktéž se může stát, že prodavač(ka) zazmatkuje, protože se s podobným požadavkem třeba ještě nesetkal(a), což může celý proces trochu zkomplikovat a prodloužit.

U online sázky máte času na zrušení podané sázky méně, a to přesně 5 minut. Máte ale vše ve svých rukou, takže stačí se rychle zorientovat, zjistit, kam je třeba pro storno sázky kliknout, a je to. Vaše peníze budete mít zpět na svém hráčském účtu. Hlavně radši zpětně nekontrolujte, jestli vaše vsazená a vzápětí zrušená šťastná čísla nakonec nepadla..

Čas podání sázky je při jejím následném rušení velice důležitý. Vašich 15 anebo 5 minut na zrušení máte totiž jen v případě, že si vsadíte Eurojackpot, Sportku atd. v dostatečném předstihu před losováním. Pokud se například sázky pro Sportku a Eurojackpot uzavírají v 19:00 hodin a vy si vsadíte v 18:59, podat sázku zřejmě stihnete, na její případné zrušení však budete mít sotva 1 minutu. Totéž platí u dalších loterií. Například Šťastných 10 polední uzavírá sázky ve 12:00 hodin a Šťastných 10 večerní ve 20:00 hodin.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru