«

»

Je čas seknout s prací, říká výherce 22 milionů ve Sportce

Zdroj: Sazka, foto: pixabay

Manželé si s tolika penězi konečně začnou užívat života

Každoročně Sportka výsledky vytvoří desítky nových milionářů. Jedním z těch letošních je i sázející z Moravy, jež si svůj výherní tiket, na který vyhrál přes 22,5 milionů korun, vsadil na konci září.

Výherce pochází z Moravskoslezského kraje, kde v jedné tamní benzínce vsadil plný tiket za 220 korun. Moravan si výherní čísla nevybíral sám, nechal je totiž za sebe vyplnit Náhodným tipem. Výhru mu přineslo poslední zářijové losování, které proběhlo v neděli 30. září.

O výhře se čerstvý milionář dozvěděl pomocí slosování v přímém přenosu na ČT1. Když se svou ženou zjistili, že někdo vyhrál tak obrovskou výhru, rozhodli se zkontrolovat svůj tiket a bylo to tu. Byli to právě oni, kdo pohádkovou sumu získal.

Manželé se díky výhře rozhodli opustit své práce a jít do předčasného důchodu, aby si mohli vyhrané peníze začít užívat a plnit si své sny.

3.5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru