«

»

Je výhra v loterii o štěstí, osudu a o náhodě?

Foto: pexels

Výhra ve Sportce sama od sebe nepřijde

Osud je souhra okolností. Nabídka šancí od života. Dané okolnosti i šance však korespondují s Vaším vnitřním nastavením ale i s myšlenkami. Vše musí být tedy totožné s Vaší osobností a aktuálním rozpoložením mysli. Osud Vám přinese příležitosti a vy si volíte sami svým dobrovolným rozhodnutím.

Samo od sebe se nic nestane. Vy dostáváte informace, šance a nápady. Poté vše přijímáte či odmítáte. Vše je jen na Vás a ve Vás. Vaše budoucnost je vždy prázdná a nepopsaná strana. Pokud bude jackpot ve Sportce přes 100 nebo 200 milionů korun, je jen na Vás, zda si vsadíte plný tiket a půjdete svému štěstí naproti. Šance na jejich výhru je sice mizivá, ale bez Vašeho kroku tyto peníze z loterie nikdy nezískáte.

Cesty k cíli bývají nevyzpytatelné. Stejně tak i záměry osudu. Od života není nic zadarmo. Někteří lidé svůj život plánují do sebemenšího detailu. Chtějí z něj vytěžit maximum. Spokojí se jen s tím nejlepším a nejkvalitnějším. Ostatní přihlíží. Čekají na souhry náhody a okolností. Nic nečekají. Spokojí se a ztotožní se s kdečím. Jsou připravení přijmout cokoliv. Minimálně plánují. Plány totiž může překazit kdeco. Záleží na Vaší vnitřní i vnější síle.

Na dno se může dostat kdokoliv a kdykoliv. Někdy se dostane člověk na svou soutěsku. Neví si rady jak si počít dále. Proto lidé využívají i kartářky a věštkyně jako poslední či první pomocnou ruku. Je to však správně?

Když je člověk v nouzi hledá podporu i útěchu. Marně lapá po dechu a hledá pomoc všude a za všech okolností, když nevidí jiné východisko z vlastního bodu. Hledat poslední stéblo a neutopit se není snadná pozice. Snad všechny z nás napadlo chtít znát svůj osud. Vědět to tajemství, co nám život připravil na naši životní cestu. Čeho se obávat. Čemu se vyhnout. Na co se těšit. Třeba na miliardy z Eurojackpotu.

Znát svůj osud nemusí být výhra

Můžete se vyhnout nepříjemnostem ale i promeškat další okamžiky. Navštívit kartářku je pro mnohé lidi záplata na bolavou duši anebo na prázdnou peněženku. Chtějí ale slyšet jen pozitivní součásti jejich příběhu. Většinou jen pozitivum očekávají. Chtějí se vyhnout negativním okolnostem či následkům. Všichni by rádi slyšely pohádky o samých dobrých koncích, třeba velkých výhrách ze Sportky. Ty krásné okamžiky chtějí všichni znásobit. Udržet co nejdéle. Jenže o tom život není.

Prožitky souvisí s posunutím se v životě dále po své ose. Když zažíváte stále samé či obdobné situace svědčí to o něčem. Neumíte či bojíte se rozhodnout pro něco nového z nějakého důvodu. Věštba kartáčky je pro mnohé bohužel jako doslovný návod. Budete se jej držet. Dostanete se ale do nitek osudu z druhé strany. Budete slepě čekat na kartářkou nastolené body. Přestanete vnímat jednotlivé kroky vedoucí k Vašemu dosažení cíle. Budete se držet ve vlastním kruhu a trvat na doslovném vyplnění. To je ovšem špatně.

Není nadarmo zeptat se na radu. Nechtějte však nikdy žádat návod na vlastní živo nebo štěstí v loterii. Na druhé straně Vám možná může dát vyhlídku do budoucna vymanit se nějakého neštěstí. Nebo alespoň část zklamání ušetřit. Ovšem dlouhodobé hledisko věštby je pro tento záměr nedostačující.

Vaše rozhodnutí i rozpoložení mysli se totiž neustále mění a vyvíjí. Stejně tak i Vaše vlastní názory a postoje. Můžete se rozhodnout i zcela jinak nad Vaše očekávání. Vaše rozhodnutí vždy zcela změní sled osudu, šancí i cest k dosazení souladu či cíle s Vašimi představami. Nevsázejte Sportku každý týden jen proto, že Vám to kartářka poradila. Stejně tak se nenechte odradit od občasného hraní loterie v případě, že Vám tento záměr naopak nedoporučuje. Řiďte se Vaším uvážením.

Očekávání od věštby, od života, od loterie..      

Všichni jsme rádi chlácholeni a toužíme po přijatelném i příjemném. Každé negativum Vám vrazí mrazivý nůž do zad a vykolejí z vlastní rovnováhy. Vlastní rovnováha je nejdůležitější. Negativní předpověď naznačuje Vaše slabosti. Slabosti člověk neumí ovládat ani přijmout ve svém vlastním těle. Jsou to Vaši strašáci. Nad nepříjemné věci máte mít při výkladu nadhled.

Vaše mysl Vám napoví co si připravit. V duchu si můžete připravit i scénář Vaší reakce. Problém je nasnadě. Na nic špatného se nikdy dopředu snáze nepřipravíte. Na dno spadnete stejně. Ať jste připraveni, či nikoliv. Prožijete stejný výsledek. Můžete se připravit jen na další reakce a kroky následující pro Vaše další konání. Můžete si v duchu připravit program Vaší budoucí reakce.

Pamatujte si následovné. Nikdo nikdy neprožívá jen stále pozitivní věcí. Trocha neštěstí spadne na hlavu i největšímu klikaři. Štěstí, například v podobě milionové výhry z loterie, může naopak potkat i doposud celoživotního smolaře. Chce to jen občasně s rozumnou investicí loterii zkusit a doufat. Výsledek ale záleží na náhodě, ne na vaší touze.

5/5 - (3 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru