«

»

Jediná výhra změnila život hned 23 lidem

Foto: national-lottery.co.uk

Výhry získané během roku si mezi sebe rozdělují až na jeho konci

Celkem 23 charitativních pracovníků z Greater Shantallow Area Partnership (GSAP) z města Londonderry, Severní Irsko, společně pravidelně sází loterii EuroMillions a Lotto. Případné výhry po celý rok ukládají a celkovou částku si poté mezi sebe spravedlivě rozdělí až kolem Vánoc.

Jejich výhry obvykle činily jen pár liber, před pár týdny, na konci července, se ale na ně štěstí usmálo o dost víc, jelikož tahle parta loterijních hráčů vyhrála 1 milion liber (v přepočtu přes 28 730 000 korun). Výhru si tentokrát rozdělili ihned, kdy každému z nich na konto přibylo přes 43 tisíc liber (téměř 1,25 milionu korun). Peníze si už nyní každý utrácí sám podle svého, ať už je to splacení hypotéky, dovolená anebo nové auto.

5/5 - (1 vote)

1 komentář

  1. komolize

    dobrý den potřeboval bych uš se mít trošku lépe

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru