«

»

Jejím prvním milionářským nákupem bylo stelivo pro kočky

Foto: pixabay

Fakt, že ani po milionové výhře v Korunce nemusí být vaše nákupy extra nápadné, vám dosvědčí výherkyně Helena z anglického města Cumbria. Ta v loterii EuroMillions vyhrála přes 3,6 milionu liber (přes 104 milionů korun) a jejím prvním nákupem po výhře bylo stelivo pro kočky.  Ani po tom, co se s manželem z výhry maličko oklepali, nehodlají penězi hýřit, místo toho si chtějí užít klid a nicnedělání.

Své narozeniny chtěla oslavit jako obvykle, okolnosti jí to ale nedovolily

Helena pracuje jako úřednice a na velké oslavy narozenin ji neužije. Proto i své 58. narozeniny chtěla oslavit jako obvykle – čínským jídlem s sebou. Už to pro ni bylo něco výjimečného, protože za normálních okolností doma vaří. Jenže pár dnů před jejími narozeninami se stalo něco, co její 58. narozeniny i ty další úplně změnilo. Byla to výhra v EuroMillions, kam pravidelně sázela. Ostatně výherní výsledky Korunky by si k narozeninám rád nadělil úplně každý.

Helena vyhrála přes 3,6 milionu liber a chvíli trvalo, než tomu sama uvěřila. Jakmile výhru potvrdila, mohla konečně zavolat svému manželovi Leovi, který je od pondělí do pátku na cestách s kamionem. „Zastav, potřebuji ti něco důležitého říct”, řekla  a její manžel si prý na chvíli myslel, že se s ním chce Helena rozvést. Naštěstí následovala úplně senzační zpráva. Kdo by nechtěl v práci slyšet, že trefil milionovou Korunku?

Výhru si užijí pěkně v klidu

A zatímco většina výherců po výhře v loterii začne být zbrklá, protože má pocit, že musí život bez výhry s výhrou v kapse rychle dohnat, Helen a její manžel, kteří jsou spolu mimochodem přes 24 let, mají opačné plány. Dokonce prý ani neplánují dovolenou v exotice. Výhru si chtějí užít pěkně v poklidu a bez zbytečného stresu. Ostatně  teď už se za ničím opravdu hnát nemusí. I vás může stresu a shonu zbavit výhra v Korunce či v jiné loterii, stačí mít štěstí na čísla!

5/5 - (2 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru