«

»

Ještě chvíli a Bonus Sportky praskne! Dnes se hraje o Superjackpot 234 900 000 Kč

Foto: Sazka

Bonus Sportky se v posledních týdnech podobá sopce, jejíž milionovou lávu jsou sázkaři připraveni chytat na své bankovní účty. Přesto, že Superjackpot Sportky činí 234 900 000 Kč, nejžhavějším jádrem zůstává její Bonus, ve kterém je přes 215 milionů korun.

Bonus Sportky půjde k zemi tak či tak

Vzhledem k její výši nepotrvá dlouho a bonusová sopka vybouchne. Sázkařům však reálně hrozí, že o tento okamžik přijdou. Na to, aby byli u toho, potřebují 6 čísel pro první pořadí a sedmé číslo Šance pro Bonus. A to se jaksi nedaří už od dubna tohoto roku. Ať už výbuch vyvolají výherní výsledky Sportky na tiketu jednoho z vás, nebo bonus Sportky bouchne v rámci doplňkové hry Dvěstěkrát milion, k zemi sletí tak či tak. Necelých 35 milionů aktuálně chybí v Bonusu, aby se dotkl hranice 250 milionů korun. A až se jí dotkne, budou miliony (konkrétně 200 milionů korun) rozprášeny do hry Dvěstěkrát milion.

Třeba na někoho čeká opravdu štědrý Ježíšek

A protože plný tiket Sportky se často ocitá pod vánočním stromečkem, lze předpokládat, že pro některého sázkaře bude Ježíšek milionový. Třeba po mega výhře začne výherce opět věřit na Ježíška a třeba to bude váš tiket!

S rozdáváním tiketů Sportky pod vánoční stromeček ale opatrně. Víme, že pravděpodobnost toho, že trefíte Sportku, se rovná pravděpodobnosti, že na Štědrý den uvidíte zlaté prasátko. Přesto bychom ale byli opatrní a plné tikety nerozdávali úplně všem, nýbrž jen těm, kterým výhru opravdu ze srdce přejete.

Tak vám k těm Vánocům předčasně přejeme, aby jste byli u toho, když to praskne!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru