«

»

Ještě není plnoletá a už vyhrála v loterii… už 2x!

Foto: pexels

I přesto, že loterie, jako je Sportka a mnohé další jsou přístupné hráčům až od 18 let, jedna dívka loterii pokořila už ve třech a v devíti letech. Ona sama logicky nesázela. Výherní tiket pro ni pokaždé koupil její otec. Ten sází pravidelně už od roku 2004.

Eliza má milionové dětství

Devět let bylo Elize ze Spojených arabských emirátů, když se se svým otcem ocitla na Mezinárodním letišti v Dubaji. Kromě běžných dárků pro devítiletou holčičku jí táta navrch koupil i los. Tvrdil, že devítka je šťastné číslo, a proto ji nezapomněl zahrnout do sázených čísel. Měl pravdu. Devítka spolu s ostatními šťastně taženými čísly mu vynesla 23 milionů korun. A co vy? Také sem tam koupíte tiket Sportky „i pro vaše děti”?

Přitom podobné štěstí se nad rodinou vznášelo už v době, kdy Elize byly tři roky. V roce 2013 v jedné soutěži vyhrála drahé sportovní auto značky McLaren. Tomu se říká dvojnásobná porce štěstí. Elize proto doporučujeme vsadit si v den jejich 18. narozenin. V té době bude plnoletá a svou výhru si bude moct také sama za sebe vyzvednout, což v dřívějších případech samozřejmě nemohla.

Ani vy nemusíte zoufat, Sportka se sází 3x týdně

Na nedostatek příležitostí pro výhru v loterii si nemůže stěžovat ani český sázkař. Sportka změnila svá pravidla a nově se pravidelně losuje i každý pátek. Kdyby vám to přesto bylo málo, ke Sportce můžete hrát i páteční Eurojackpot, jehož jackpot je mnohem atraktivnější než jackpot Sportky. Pořád málo? Své štěstí můžete 2x denně pokoušet i v číselné loterii Šťastných 10 a dalších..

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru