«

»

Ještě před Vánoci si nadělili téměr 100 milionů korun

Foto: depositphotos

Manželé v důchodu Diane (70) a Michael (74) z městečka Rhyl v severním Walesu si ten nejlepší dárek pod stromeček nadělili už 12. prosince. Právě v tento den jim šťastná čísla v Lottu přinesla výhru 3 800 000 eur, to je v přepočtu téměř 100 milionů korun. Utratit ji hodlají za velké a podstatné i docela malé a obyčejné věci.

Velké výhře nemohla uvěřit, už jednou ji vnučka na výhru v loterii nachytala

Asi i z vás už si někdo vystřelil, že jste vyhráli ve Sportce, nebo ne? Paní Dianu v minulosti na tohle nachytala její vnučka. Tvrdila jí, že její tiket vyhrává 1000 eur, což nebyla pravda. I proto se proti podobným vtípkům obrnila. Když však zkontrolovala svůj tiket 12. prosince, věděla, že se o žádný žert nejedná. Přesto tiket alespoň 6x opakovaně zkontrolovala, než krásnou novinu vykřičela na celý dům. Tiket pro jistotu dala zkontrolovat i své vnučce. Teprve potom se mohlo začít s oslavami. A jak byste výherní výsledky Sportky oslavili vy?

Když vyhrajete 100 milionů, hoďte se do klidu

Představujete si, jak byste se zachovali bezprostředně po tom, co by vám Sportka přinesla tučnou výhru? Diane Bate z Walesu musela začít vařit, aby se trochu uklidnila. Jak později loterijní společnosti prozradila, celý den byla jako v mlze. Teprve až po tom, co milionovou informaci zpracovala, se o ni mohla spolu s manželem podělit s širší rodinou.

Na co půjde výhra?

Z výhry manželé plánují spoustu věcí. Třeba pořízení většího domu a cestování, od kterého je neodradí ani pokročilý věk. Něco z výhry darují rodině a se zbytkem prožijí pohádkový zbytek života. Paní Diane si například plánuje koupit i novou kabelku, která jí vždy udělá radost. Zkrátka a dobře hodlají utrácet za velké i docela maličké a obyčejné věci. S výhrou ve Sportce byste nejspíš naložili podobně, nebo ne?

 

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru