«

»

Ještě že se vrátila si vsadit, vyhrála totiž 45 milionů

Foto: pexels

Žena si sama nadělila úžasný narozeninový dárek

Výherkyně Margo Konopacke pocházející z malého městečka v Jižní Karolíně, USA, si k narozeninám za 3 dolary (v přepočtu cca 65 korun) nadělila loterijní tiket a získala tak balík peněz.

Žena si nejprve zapomněla tiket vsadit, když byla nakupovat v jednom z tamních obchodů. Na jeho vsazení si vzpomněla až na parkovišti před obchodem. Nejprve se pro něj nechtěla vůbec vracet, pak jí ale prolétlo hlavou, že má vlastně narozeniny, a tak se pro tiket vrátí a nadělí si ho jako narozeninový dárek.

O výhře jí následující den po slosování řekl její manžel. Zprvu si myslela, že jen žertuje. Poté si ale tiket s čísly sama zkontrolovala a zjistila, že správně uhádla 5 čísel, což jí nadělilo částku činící 2 miliony dolarů (v přepočtu více než 45 milionů korun). Po veškerých srážkách bylo Margo nakonec vyplaceno “jen“ 1 415 001 dolarů (v přepočtu přes 32 milionů korun).

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru