«

»

Jiné loterie od Sazky a na co si dát pozor

Foto: pexels

Jako lidi zkrátka milujeme rozmanitost a v dnešní době je nám snadno dostupná. Kde jsou doby, kdy stál v regále obchodu jen jeden druh marmelády. No a podobně je tomu se vším okolo. Stejně tak v loterijním světě. Sportka ani Eurojackpot, ač jsou tyto loterie velmi známé, rozhodně nejsou jedinými, kam míří peníze všech sázejících. Společnost Sazka si to moc dobře uvědomuje. Nesází na věrnost svých sázejících a kromě výše zmíněných loterií nabízí další řádku her a loterií. Ty samozřejmě můžete vyzkoušet, třeba jen ze zvědavosti. Na co si dát ale pozor?

Loterii byste měli ovládat vy, v žádném případě by loterie neměla ovládnout vás a vaši peněženku

Čekání na výherní výsledky Sportky či na výsledky Eurojackpotu si může sázkař zkrátit například další loterijní hrou. A pokud bude chtít zůstat věrný společnosti Sazka, zúčastnit se může Euromilionů, Rychlých kaček, Kena, Kasičky a dalších. U všech těchto loterijních her by se měl mít ale na pozoru. Všechny do jediné, Sportku nevyjímaje, obsahují rizikové prvky, které se dříve či později mohou zvrtnout, pokud se při jejich hrách rozloučíte s rozumem, zamáváte pevné vůli či propadnete zoufalství…

Žádná loterijní hra o peníze (kromě bývalého projektu Účtenkovka) není zdarma. Do doby, než se na vás usměje štěstí, na každé loterii rozhodně proděláte a ani výhrou není zaručený miliónový, ba ani tisícový zisk. O čemž svědčí fakt, že za výherní los je považován i ten, který vám pouze vrátí vsazenou částku. Mezi rizikové body jednotlivých loterií patří například…

Velmi nízký vklad do hry

Už i 20 korun za sloupeček Sportky nebo 60 Kč za jeden vyplněný sloupeček Eurojackpotu se může jevit jako částka, která vás nezabije. V peněžence tuto částku nasbírá snad každý a klidně ji vloží do naděje ve Sportce. A to si představte, že loterii Rychlé kačky můžete hrát už za 5 Kč, stejně tak Keno.

Příliš vysoká frekvence slosování

Nebezpečné může být i příliš časté slosování. Zatímco Sportka se pravidelně hraje 2x týdně a Eurojackpot se losuje každý pátek, u jiných loterií je frekvence mnohem vyšší. Šťastných 10 se například losuje 2x denně. Keno už ale každých 5 minut a Rychlé Kačky se dokonce losují každou minutu. Tak časté losování vás bezesporu může strhnout do hry. Především, pokud si nabijete dostatečně velký kredit.

Snadná dostupnost na internetu

Velmi riziková je i snadná dostupnost loterií na internetu. Zatímco do trafiky se vám ne vždy bude chtít, k internetu jste připojení takřka nonstop. Proto není nic snazšího jako překonání počátečního nekomfortu při založení sázkařského účtu a dobití peněz. Potom už nastává jen zábava. Ta však může končit v minusových hodnotách, a proto je jen na vás, kdy notebook zaklapnete nebo mobil odložíte.

Za sedmičky doporučujeme sázet velmi opatrně. Porovnat šance na výhru a nenechat se strhnout hráčskou euforií.

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru