«

»

Již nošené boty se v aukci prodaly za 33 milionů korun!

Foto: pixabay

Koupili byste si obnošené boty po výhře ve Šťastných 10? Zatímco běžný smrtelník své nošené boty nechává zapáchat raději za dveřmi, slavné legendy sportu je hodí do aukce, kde se o ně strhne bitka. Za rekordní sumu 1,5 milionu dolarů (33 milionů korun) se vydražily basketbalové boty slavného basketbalisty Michaela Jordana. Ten v těchto botách odehrál legendární zápas v NBA v roce 1984.

Po výhře ve Šťastných 10 můžete prestižně nakupovat z druhé ruky

Že s výherními výsledky Šťastných 10 v kapse budete second hand obchody obcházet obloukem? A co luxusní prodeje věcí z druhé ruky, které se běžně odehrávají na světových aukcích a nikdo nad nimi nos neohrnuje? Představte si, že na podzim roku 2021 se ve slavné aukční síni Sotheby´s prodaly jeté boty s cenovkou 33 milionů korun. Koupil je vášnivý sběratel Nick Fiorella, který možná nemá ani tak velkou nohu, aby se do bot po slavném basketbalovém hráči vešel. Jak už to ale u aukcí bývá, faktory, mezi které patří číslo boty nebo praktičnost draženého předmětu, zde opravdu nehrají roli. Až vám v kapse bude chrastit tučná výhra ve Šťastných 10, na tak nepodstatné věci se ohlížet nebudete.

Boty překonaly rekord

V aukčních síních jsou zvyklí na to, že jim pod rukama prochází věci nelibé vůně a ošuntělého vzhledu, za které však vášniví sběratelé neváhají utratit miliony. Obzvlášť velký boom zažívají sportovní boty a sportovní věci, které propotili a prošlapali slavní sportovci na slavném utkání. Boty Michaela Jordana dokonce překonaly rekord, které do té doby držel jiný pár Jordanových bot. V těch pro změnu odehrál diváky velmi sledovaný zápas v Itálii v roce 1985. V aukci se v minulosti vydražily za v přepočtu 615 tisíc dolarů.

Vyhrát tak ve Šťastných 10, můžete mít milionový botník!

Ohodnoťte post

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru