«

»

Jsem výherce Sportky… ale tiket mi sežral pes!

Foto: pexels

Když se u nás na webu kouknete na seznamy letošních i loňských milionářů, usoudíte, že jich rozhodně není málo. Koho je však zaručeně více než výherců Sportky či Eurojackpotu, tak rozhodně falešných milionářů. Ti si výhru drze nárokují i bez výherního tiketu a mají slušný arzenál výmluv. Na první pohled je přitom jasné, že stejně jako výherní tiket, ani pravidla loterie jim pane neříkají. Kdyby ano, ani by se neobtěžovali. Základním předpokladem pro vyzvednutí výhry je právě výherní tiket. Přes to vlak nejede!

Pytel falešných milionářů se roztrhne vždy s astronomickou výhrou

Není divu, že nejvíce falešných výherců se objeví ve chvíli, kdy padne astronomická výhra Sportky nebo Eurojackpotu. Podle vyjádření Sazky už po slosování výherních výsledků volají do call centra společnosti lidé, kteří tvrdí, že vyhráli. Háček je však v tom, že nemají tiket. To je samozřejmě v rozporu s pravidly loterie. Výherní tiket je totiž základním předpokladem pro vyplacení výhry.

Nejen výmluvy, nýbrž i výhodné nabídky

Falešní výherci Sportky, Eurojackpotu a jiných loterií mají plno výmluv. K těm nejčastějším patří, že tiket ztratili, že byli přepadeni nebo dokonce že jim tiket sežral pes. Objevují se však i takoví, kteří ač bez výherního tiketu, už disponují rysy miliardářského podnikatele. Nejmenovaný pán nabídl Sazce, že když mu polovinu výhry vyplatí, může si druhou půlku nechat. A čím falešné výherce zaměstnanci call centra spolehlivě odpálkují? Jedinou otázkou! Zeptají se, na kterém místě a kdy přesně si dotyčný vsadil. V tu chvíli docházejí výmluvy.

Když falešní výherci vidí, že u Sazky nejspíš neuspějí, požadují alespoň kontakt na výherce. Dámy se nezdráhají přijít s nabídkou sňatku v případě, že by byl výhercem muž a naoapak. Tomu se říká nenáročnost ve výběru partnera, že?

Věřili byste tomu? Byli byste něčeho takového schopni? Troufáme si tvrdit, že většina poctivých sázkařů spoléhá na své štěstí a neztrácí čas bezpředmětnými telefonáty Sazce.

Ale přece jenom! Abyste se náhodou neocitli mezi těmito zoufalými volajícími, tiket s výherními výsledky Sportky mějte pořád na očích. Jedině s ním převezmete výhru bez nutnosti se handrkovat o nárok na ni.

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru