«

»

Jsou i důležitější věci, než je výhra ve Sportce

Foto: pexels

Jsou věci, které si za peníze nekoupíte

Někdo sází Sportku celý život, ale štěstí v podobě větší výhry ho nepotká. Jiný si vsadí jen tak „z hecu” a rázem je majitelem snadno nabytého obnosu peněz. Pak v tom hledejte spravedlnost! Sportka však o tomto není. Pro všechny pravidelné sázkaře je tak důležité uvědomit si, že jsou na světě důležitější věci, než je výhra v loterii. Jaké?

Na výhře ve Sportce své štěstí nestavějte

Můžete být pravidelným sázejícím, přesto můžete stát nohama pevně na zemi. Nic se nevylučuje. Taková výhra ve Sportce by určitě přišla vhod a usnadnila by mnohé. Ovšem úzkostlivě v ni doufat a budovat na tomto přání základy vašeho štěstí zkrátka nejde. Zklamání z prohry je potom velmi frustrující. Mnohem lépe uděláte, když sázení budete brát sportovně a výhru v loterii jako příjemný bonus navíc.

Protože sami asi tušíte, že spoustu příjemných věcí lze sehnat či prožít za pakatel i zadarmo. Některé věci si dokonce za peníze ani nekoupíte!

Jsou věci, které si za peníze nekoupíte

Jaké věci si tedy nepořídíte ani s milióny na vašem bankovním účtu? Pojďme si ty hlavní vyjmenovat.

  1. Zdraví

Ač se vám to bude zdát jako otřepaná fráze, zdraví zde zmínit musíme. Je to totiž to nejcennější, co máme. Bohužel často si jeho hodnotu uvědomujeme až ve chvíli, kdy nějakým způsobem o své zdraví přicházíme. Proto si hýčkejte ty chvíle, kdy jste zdraví. A pokud se vám zdá, že se máte finančně špatně, představte si, jak byste na tom byli v podobné situaci a navíc nemocní.

  1. Přátele

Je pravda, že s vyhranými milióny na vašem bankovním účtu se kolem vás začne jakoby náhodou motat více lidí, kteří si budou říkat přátelé. Vy ale moc dobře víte, kteří opravdu stojí za vaši pozornost, a ty si za žádné peníze nekoupíte.

  1. Láskyplný vztah s rodinou

Je pravda, že děti vás budou za více hraček zbožňovat. Ale proč kazit jejich charakter, když opravdový láskyplný vztah plný porozumění lze vybudovat bez větší sumy peněz?

  1. Vnitřní klid a vztah sama k sobě

Dnešní doba je hektická a celý svět stále někam spěchá. Lidé mají své názory a vy se můžete cítit pořád někam tlačeni. V této době je velmi těžké najít svůj vnitřní klid. Najít sebe sama. Být autentický a otevřeně říkat své názory. Umět najít svůj vnitřní klid a být spokojený sám se sebou i v tom dnešním zmatku je velké umění, které si za peníze ze Sportky také nekoupíte. Toto umění vychází z vás.

  1. Zaujetí a zapálení pro nějaký koníček

Jako poslední zmiňme zapálení pro jakýkoliv koníček. Za vyhrané peníze z loterie si sice můžete zaplatit všemožné kurzy a vybavení. Ono zapálení ale opět vychází z vás. Když ho nemáte, jen tak si jej nekoupíte. Dnes řada lidí nechává spoustu věcí na až. Nejčastější výmluvou je fráze, až budou peníze. Ale o to tady přeci vůbec nejde. S vaší vášní a zaujetím pro něco můžete začít už teď… to ostatní přijde potom.

A ono to jednou přijde! Stejně jako nějaká ta výhra ve Sportce!.

5/5 - (3 votes)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru