«

»

Jsou věcné výhry v loteriích oblíbené?

Foto: pexels

Řada loterií rozmazluje sázkaře možností vyhrát kromě peněz i věcné výhry jako bonus. Dobrým příkladem toho je loterie Eurojackpot, jejíž česká verze nabízí Čechům možnost vyhrát v rámci Českého pátku některou z mnoha věcných cen. Věcné ceny nabízí i loterie Sportka v rámci „Prémie Sportky”, které většinou připadnou na mimořádné slosování Sportky. Jsou ale věcné výhry u sázkařů oblíbené?

Věcná výhra jako příjemný bonus

Věcná výhra je určitě lákadlem pro sázkaře. Když váhají, kdy si vsadit, je zrovna mimořádné slosování, kdy se hraje navíc i o věcnou výhru jasnou volbou. Ale ruku na srdce, mnoho výherců dané loterie je rádo také za možnost vybrat si namísto věcné výhry také ekvivalent věcné výhry v peněžních prostředcích. Ze strany Sazky (v případě Eurojackpotu a Sportky) je to určitě vstřícný krok směrem k sázkařům. Ne každému se totiž konkrétní prémie může hodit. Sazka tak sázkařům šetří energii, kterou by později museli vynaložit, kdyby danou věcnou výhru chtěli z důvodu nevhodnosti prodat.

Jakou podobu mají věcné výhry nejznámějších českých loterií?

Co se Eurojackpotu týče, mohou Češi v rámci doplňkové hry Český pátek (to znamená každý třetí pátek v měsíci) hrát o věcné ceny. Například o Land Rover Discovery v hodnotě 2 miliónů. V nabídce možná bude také apartmán v Chorvatsku (7 miliónů), 7x miliardářský víkend v hodnotě půl miliónu, apartmán v Rakousku (v hodnotě 7 miliónů) nebo apartmán v exotickém ráji (v hodnotě 15 miliónů). Hrát mohou i o Harley Davidson (800 000 Kč).

Co se Prémie Sportky týče, nabízí Sazka svým hráčům v tomto roce například elektrokolo, Jeep Compass, milionový nákup v Hornbachu nebo vozy značky Škoda.

Už v neděli 26. 4. můžete hrát o milionový nákup v Hornbachu

Pokud vás věcné ceny lákají, můžete se o jejich výhru pokusit už v neděli 26. 4., kdy se ve Sportce hraje o nákup v Hornbachu v hodnotě 1 milión korun. To, jestli si ho necháte nebo ne, závisí jen na vás, můžete si totiž nechat vyplatit hotově peníze.

Jó a jen pro připomenutí, víte že o věcné ceny se hrálo už v začátcích Sportky? Zejména v 70. letech Sazka zaujala své hráče nabídkou plavby po Černém moři v Rusku nebo zájezdy do Turecka, Jugoslávie nebo Bulharska.

Tak vám teda přejeme šťastnou ruku a výherní výsledky Sportky!

5/5 - (1 vote)

Napsat komentář

Jméno anebo přezdívka není vyžadována, usnadní však orientaci v komentářích. Pakliže je necháte nevyplněné, budete v komentářích označen(a) jako anonym. Do zprávy nepište email ani nevkládejte jiný odkaz, v opačném případě se váš text zobrazí opožděně až po přečtení a schválení z naší strany.

Přepnout na mobilní verzi
Rolovat nahoru